کد خبر : 4252

فرناز ملکی ، که به عنوان حرفه ای ساتن شناخته می شود ، خواننده ، ترانه سرا و متن ترانه ایرانی است. که در سایت ستاره پارسی بیو گرافی این خواننده را می خوانید:

ستین با نام اصلی فرناز ملکی متولد 26 اسفند سال 67 در تهران و خواننده پاپ است. ستین دارای مدرک زبان انگلیسی است. ستین در یک خانواده 5 نفره در تهران متولد شده است، پدر ستین شاعر و مادرش نیز صدای خوبی دارد،خواهر ستین نقاش است و همچنین برادر ستین نیز معلم زبان است که همین باعث شده است که ستین به سمت یادگیری و آموزش زبان برود، وی در کنار خوانندگی بیش از ده سال است که زبان آموزش می دهد.

 

unnamed (2)

 

فرناز ملکی زاده در سال ۹۲ توانست مجوز وزارت ارشاد را دریافت کند ولی فقط می توانست برای بانوان اجرا کند و یا به صورت بک وکال ( آوازی در پشت صدای خواننده اصلی خوانده می شود) بخواند. او در تالار وحدت به صورت بک وکال اجرا داشته است ولی این نوع خواندن هدف او نبود و به همین دلیل او فعالیت هنری را با نام ستین به صورت زیر زمینی از سر گرفت.

 

 

ستین اولین آهنگ خود را در سال 1386 منتشر کرد. ستین آهنگ های زیادی را نیز نوشته است. او در سال 1397 به عنوان یک خواننده با امین بانی در برنامه مجموعه تلویزیونی "شهرزاد" به شهرت رسید. او سابقه همکاری با دو خواننده زیر زمینی چون ساسی مانکن و حسین تهی را در سال ۸۸ دارد و مدتی با این دو خواننده کار کرده است.

 

ستین به جز خوانندگی به رقص هیپ هاپ هم علاقه دارد و سال های زیادی است که ورزش رقص را انجام می دهد. ستین بیشتر آهنگ ها را خودش می سازد و ترانه سرایی اش را هم انجام می دهد.

 

ستین در سال ۹۷ از کشور مهاجرت کرد و با نام ستین فعالیت میکند.

 

 

وضعیت تاهل ستین :

وی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

 

unnamed (3)

 

آهنگهای ستین :

دیشب (۱۳۹۶

هیچکسی مثل تو نیست (۱۳۹۶

میگی میرم (۱۳۹۶

دیوانگان (۱۳۹۶

سرنوشت (۱۳۹۶

حال خوب (۱۳۹۶

اونا نمیدونن (۱۳۹۷

تلنگر (۱۳۹۷

برای آخرین بار (۱۳۹۷

سنگ صبور (۱۳۹۷

جانم (۱۳۹۷

 

images+(1)

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍