کد خبر : 4295

تصویری به تازگی از تیپ جنجالی پانته آ بهرام در ایتالیا منتشر شده است که برای این بازیگر حاشیه به همراه داشته است و مورد توجه بسیاری از طرفدارا هم قرار گرفته است.

به گزارش ستاره پارسی :

پانته آ بهرام بازیگر ایرانی تئاتر، سینما و تلویزیون دانش آموختهٔ مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما و ادبیات نمایشی است. پانته آ بهرام در 13 اسفندماه 1348 در تهران متولد شد.  پانته آ بهرام در سال 1367 با ورود به مدرسه ی هنر و ادبیات صدا و سیما، در رشته ی بازیگری فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1370 از مدرسه ی هنر و ادبیات فارغ التحصیل شد.

 


خبر داغ:سحر قریشی با حرف هایش آبروی مهناز افشار را برد+عکس پر حاشیه


 

تصویری از تیپ جنجالی پانته آ بهرام در  ایتالیا  به تازگی در  شبکه های اجتماعی  منتشر و در حال دست به دست شدن است، تصویری که مربوط به اجرای  تئاتر  پس تا فردا در شهر پارما کشور ایتالیاست.

 

تیپ جنجالی پانته آ بهرام در ایتالیا + عکس

 

 


 

بیوگرافی پانته آ بهرام

نام و نام خانوادگی:  پانته آ بهرام

تاریخ تولد:  1348/12/13

شهر تولد :  تهران

میزان تحصیلات:  دانش آموختهٔ مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما و ادبیات نمایشی

 

بیوگرافی پانته آ بهرام و همسرش | عکس های جدید پانته آ بهرام

پانته‌ آ بهرام در کنار مادر بزرگ و مادرش

 

بیوگرافی پانته آ بهرام و همسرش

پانته آ بهرام با سیامک احصایی طراح صحنه و لباس ازدواج کرد. اما طبق شنیده ها این دو مدت هاست از یک دیگر جدا شدند و وی یک فرزند پسر از شوهر سابقش دارد.

 

 

شروع فعالیت هنری پانته آ بهرام

پانته آ بهرام فعالیت هنری خود رابه صورت آکادمیک با ورود به مدرسه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد، نخستین بار به‌صورت حرفه ای در 18 سالگی با حضور در سری سوم مجموعه آئینه در قاب تلویزیون ظاهر شد.

 

پانته آ بهرام در 13 اسفندماه 1348 در تهران متولد شد. پانته آ بهرام درسال 1367 با ورود به مدرسه ی هنر و ادبیات صدا و سیما، در رشته ی بازیگری فعالیت خودرا آغاز کرد ودر سال 1370 از مدرسه ی هنر و ادبیات فارغ التحصیل شد.
پانته آ بهرام سال 1371 در رشته نمایش نویسی در دانشگاه پذیرفته شد و سال 1375 نیز فارغ التحصیل گردید. پانته آ بهرام از بدو ورودش به مدرسه هنر و ادبیات در تئاترهای مختلفی به ایفای نقش پرداخت ودر سینما و تلویزیون نیز فعالیت نمود.
 
 

بیوگرافی پانته آ بهرام و همسرش | عکس های جدید پانته آ بهرام

عکس پانته آ بهرام در کنار محسن یگانه و مهران غفوریان

 

پانته آ بهرام و شهرت در تلویزیون

پانته آ بهرام در صدا و سیما ( تلویزیون ) با سریال هایی چون وکیل، پلیس جوان، بحران معنویت و مسافر شناخته شد و در آخر با سریال مسافر در سال 1379 به اوج خود رسید و مشهور شد. سریال مسافر طی سال 1379 در شبکه تهران و از ان پس در شبکه های‌ مختلف از جمله شبکه جام جم 1 و کانال های‌ ماهواره ای به نمایش درآمده است.

 

پانته آ بهرام مشوق بازیگری

پانته آ بهرام می گوید انوشیروان محترم از مشوق‌ اصلی من در بازیگری بود و نحوه‌ی کارم را دوست داشت . به نظرم هیچ هنرمندی نمی میرد و انوشیروان محترم همیشه زنده است.

 
ارسال نظر