کد خبر : 4308

فیلمی لو رفته از ازدواج پنهانی امیرمحمد زند حسابی سروصدا به پا کرده است و مورد توجه بسیاری از فعالان حوزه فضای مجازی قرار گرفته است. این بازیگر بیشتر در آثار تلویزیونی حضور دارد.

به گزارش ستاره پارسی :

امیرمحمد زند زاده ۱ مهر ۱۳۵۷ در تهران است.امیرمحمد زند بازیگر ایرانی است.امیرمحمد زند در دانشگاه La sapienza رم ایتالیا در رشته کارگردانی تحصیل کرده. «یک آن اشتباه» اولین ساخته بلند امیرمحمد زند محسوب می‌شود.  امیرمحمد زند  بازیگر دانش‌آموخته سینما، پیش از فیلم حیرانی در فیلم‌هایی نظیر «اتوبوس شب»، «تقاطع» و «شب حورا» نقش آفرینی کرده‌است.

 


 

شایعه ی ازدواج پنهانی امیرمحمد زند، بازیگر معروف  سینما و تلویزیون  به تازگی لو رفته است و در  فضای مجازی  منتشر شده است و حسابی هم مورد توجه قرار گرفته است.

 

 


خبر داغ:برگزاری مراسم یادبود برای ماهچهره خلیلی با حضور پسرش در لندن+فیلم غم انگیز


 

 

بیوگرافی و زندگینامه امیر محمد زند

  • نام :امیر محمد
  • نام خانوادگی :زند 
  • متولد :1357/7/1
  • محل تولد :تهران 
  • تحصیلات :لیسانس کارگردانی سینما

 

امیر محمد زند

امیر محمد زند

 

امیرمحمد زند متولد 1 مهر 1357 در تهران، بازیگر است . وی یک خواهر کوچکتر از خود و یک برادر بزرگتر از خود دارد ،خیلی زود توانست مسیرش در دنیای هنر را پیدا کند. او با حضورش در سریال «هزاران چشم» پا به عرصه تصویر گذاشت .

 

امیرمحمد زند فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی سینما از دانشگاه لاسپیرز ایتالیا است او همچنین در رشته مهندسی شبکه رایانه ای تحصیل کرده است، علاقمند لباس پوشیدن مارک دار است.

 

امیر محمد زند

 بیوگرافی امیر محمد زند 

شروع بازیگری امیرمحمد زند

امیرمحمد زند  در سال 1376 به مدرسه آزاد بازیگری رفت و برای اولین بار به کارگردان ایرانی کیانوش عیاری معرفی شد و نقش کوتاهی در مجموعه تلویزیونی هزاران چشم را بازی کرد.در واقع این اولین تجربه حضور وی در تلویزیون بود.

 

امیرمحمد زند در مجموعه های هزاران چشم، ماه محبوب خدا، نسیم رؤیا، خانه مهر، عملیات 125، فیلم سرشاخ، قبل از غروب، ستایش و … ایفای نقش نموده است .

 


 

علائق امیر محمد زند

 

 

امیرمحمد زند عاشق لباس‌های مارک دار است و به تیپ و استایل خویش بسیار اهمیت میدهد .

 

امیرمحمد زند به بازی در نقش های منفی علاقه دارد و میگوید که نقش های منفی در ایران جای کار بیشتری دارند. وی بطور کل دلش می خواهد در نقش های متعددی بازی کند.

 

امیرمحمد زند از بین کارگردانان ایرانی به کار با  مهدی فخیم زاده  علاقه دارد و تجربه کار با او برایش بسیار لذتبخش است.

 

امیرمحمد زند به علت تحصیل در کشور ایتالیا عاشق غذاهای ایتالیایی است و به غذاهای دریایی، پاستا و پیتزا بسیار علاقه دارد.

 

افتخارات امیرمحمد زند

دریافت دیپلم افتخار از هیئت داوران فیلم مقاومت
بازیگرنقش مکمل برایفیلم اتوبوس شب

ارسال نظر