کد خبر : 4346

به تازگی تصویری از یکی از بازیگران سینما با عنوان بهاره کیان افشار عروس شد در فضای مجازی پخش شد، تصویری که این بازیگر در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و درباره آن توضیح داد.

بهاره کیان‌افشار  زاده ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۲ است.بهاره کیان‌افشار ترانه‌سرا، بازیگر سینما و تلویزیون است.بهاره کیان‌افشار اهل ایران است.بهاره کیان‌افشار بازیگری را به‌طور حرفه‌ای از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده است.بهاره کیان‌افشار بازیگری را به طورحرفه ایبا بازی در مجموعهٔ کلاه پهلوی در نقش «شادی مستشارنیا» با دوبلهٔ فریبا رمضان پور آغاز کرد.

 

بهاره کیان افشار عروس شد و با انتشار عکسی از خود نوشت: شاید باور غریب ما از مرگ ما را از خودمان هم فرسنگها دور کند شاید ما مردگانیم و تنها تصور ادامه زندگی قبل هنوز با ماست...شاید سنگینی گناهان ماست که به ما اجازه کوچ آرام و سبک نمیدهد، برای سفری بهتر پاک تر، ازاده تر و رها تر زندگی کنیم....

 

بهاره کیان افشار عروس شد + عکس

 


خبر جنجالی:طرفداری عجیب آریا عظیمی نژاد از تتلو+ویدئو


 

نحوی بازیگر شدن

کیان افشار فعالیت اش را با گروه تئاتر  آزیتا حاجیان  در ماه های اول سال 83 شروع کرد. سپس با معرفی  تینا پاکروان  (همکلاسی دوران دبیرستانش) به  محمدرضا شریفی نیا  باعث شد در سریال کلاه پهلوی بازی کند.

کیان افشار گفته است: من سال ۸۳ به پروژه کلاه پهلوی دعوت شدم. همان موقع هفت ماه بود که در گروه تئاتر خانم حاجیان تمرین می کردم. خانم پاکروان – که همکلاسی دوران دبیرستانم بودند – من را به آقای شریفی نیا معرفی کرد. همان یکی دو جلسه اول که رفتم سر صحنه  کلاه پهلوی ، عوامل تصمیم گرفتند من نقش «شادی مستشارنیا» را بازی کنم. تیر ۸۵ بود که تصویربرداری کلاه پهلوی کلید خورد.

کیان افشار گفته است: از دوم دبستان تئاتر را شناختم و از آن سن تجربه اش کردم از همان موقع هم همیشه می گفتم، بزرگ شوم  بازیگری  را انتخاب می کنم و از همان زمان هم پدر و مادرم تمایلی به انتخابم نشان نمی دادند.

 


خبرجدید:واکنش تند نیوشا ضیغمی به طلاق زوج هنرمند حاشیه ساز شد+فیلم


 

شاعری

از سنین پایین بواسطه علاقه شخصى پدرم همیشه به شعر و ادبیات پارسی علاقه داشتم و دارم گهگاهی هم دستی بر قلم دارم و از چینش کلمات کنار هم لذت می‌برم.

ترانه  و متن‌های ادبی را بسیار دوست دارم و خودم هم ترانه و متون ادبی می‌ نویسم. آقای  بهرام رادان ، پیش از اینکه بازیگر شوم از دوستان من بودند و پس از ورودم به دنیای بازیگری این دوستی بواسطه همکاری پررنگ‌ تر شد او ترانه‌ های مرا خواندند و از چهار، پنج تا از این ترانه‌ ها در آلبوم‌شان استفاده کردند.

ارسال نظر