کد خبر : 4381

ستاره تیم فوتبال استقلال در آستانه دربی پیامی را منتشر کرد.

مهدی قائدی  بازیکن ۱۹ ساله تیم فوتبال استقلال این فصل فوتبالی خودش را بدون حاشیه پشت سر گذاشته است. مهدی قائدی پس از دو فصل پرحاشیه در استقلال، مهدی قائدی با دو هدف بزرگ در مسابقات شرکت می‌کند؛ مهدی قائدی اول نمایش بازی‌های خوب در استقلال و جبران دو فصل گذشته و دوم راه‌یابی به المپیک همراه تیم امید.

  

دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال از ساعت 19 امشب در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به مصاف هم می‌روند تا حریف تراکتور در فینال مسابقات مشخص شود.

قبل از دربی، مهدی قایدی ستاره استقلال با انتشار تصویری خبرساز و باعث عصبانیت هواداران پرسپولیس در فضای مجازی شد.

 

58


خبر جنجالی:داور بازی پرسپولیس و استقلال مشخص شد+جزئیات


 

افتخارات مهدی قائدی

قائدی نظر آندره‌آ استراماچونی را هم جلب کرده و این بازیکن به عنوان مهاجم دوم در بیشتر بازی‌های استقلال به میدان رفته است. بازیکن بوشهری استقلال دو گل امسال برای استقلال به ثمر رسانده و در بازی با گل‌گهر سیرجان هم نمایش خوبی داشت.

 

این بازیکن پس از بازی سوپرایز جالبی رو کرده و گفت که گلش را به مادر و همسرش تقدیم کرده است. قائدی با این جمله خبر از متأهل بودنش داده و به نظر می‌رسد پایانی بر حاشیه‌های این بازیکن باشد. قائدی خوش‌تکنیک با جثه کوچک خود نزد هواداران استقلال محبوب است و می‌تواند با کنار گذاشتن حواشی، روز‌های خوبی را در فوتبال سپری کند.

 

 مهدی قائدی عکس

امید نورافکن و مهدی قائدی و بازیکنان جوان استقلال

 

خانواده و شروع فوتبال

یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر از خود دارد.  او فوتبال را از سال 1387 وقتی تنها 10 سال داشت از پایه های تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر آغاز کرد تا این سال 1395 در 18 سالگی وارد تیم بزرگسال این تیم شد.

 

مهدی قائدی در استقلال

مهدی قائدی هافبک تیم استقلال تهران

 

لقب باشو

چهره او که شباهت زیادی به شخصیت فیلم’ باشو، غریبه ای کوچک’ اثر بهرام بیضایی (سال 1364) دارد، باعث شد هواداران استقلال به او لقب باشو بدهد.

 

هدفم تیم ملی است

می خواهم از فرصت پوشیدن پیراهن استقلال به بهترین نحو استفاده کنم و کادر فنی تیم ملی را برای دعوت به اردوی تیم ملی تحت تاثیر قرار دهم.

 

ازدواج

مهدی قائدی 9 دی ماه 1398 در 21 سالگی با انتشار عکس های عروسی اش رسما  ازدواج  خود را رسانه ای کرد تا شاید بخشی از حاشیه های او کم شود.

 

f5ttkqFRYC79

 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍