کد خبر : 4388

زن جوان 26 ساله به دست پسر عاشق کشته شد و مرد 29 ساله بعد از کشتن دختر مورد علاقه اش در هتل اسپیناس پالاس تهران خودکشی کرد.

دختر و پسر عاشق  پیشه پس از سفر به تهران در طبقه ششم  هتل اسپیناس پالاس تهران  دست به خودکشی زدند. آنها با  شلیک گلوله  به زندگی خود پایان دادند و پیش از مرگ با دست‌نوشته‌ای راز این اقدام تلخ خود را فاش کردند.

 

 

عصر دیروز سه‌شنبه 4 شهریور به ماموران پلیس خبر مرگی مشکوک در  هتل اسپیناس پالاس تهران  رسید. بلافاصله ماموران پلیس موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در این هتل لوکس به تحقیق در این باره پرداختند.

 

ماموران در ابتدا با اجساد دختر و پسری جوان روبه‌رو شدند که با  شلیک گلوله  به سرشان جان باخته بودند. هنوز مشخص نبود که چه حادثه‌ای رخ داده تا اینکه در همان اتاق دست‌نوشته‌ای پیدا شد که نشان می‌داد این دختر و پسر خودشان به استقبال مرگ رفته‌اند. آنها در این دست‌نوشته از عشق زیاد به یکدیگر گفته بودند و اینکه به خاطر این عشق دست به چنین اقدامی زده‌اند.

 

خودکشی دختر و پسر عاشق در هتل معروف تهران

در تحقیقات تیم جنایی مشخص شد که دختر 26 ساله یک روز قبل یعنی روز دوشنبه از شهرستان به تهران آمده بود در یکی از اتاق های این هتل مستقر شد. در ادامه، روز بعد پسر 29 ساله به صورت پنهانی وارد اتاق شده و ابتدا با  شلیک گلوله  به دختر جوان او را کشته و بعد هم خودش را تسلیم مرگ کرده است.

 

در ادامه اجساد زن و مرد جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای کشف ابعاد پنهان این حادثه ادامه دارد.

 

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍