کد خبر : 4391

علیرضا جهانبخش لژیونر ایرانی تیم برایتون انگلیس فصل جدید خود در این باشگاه را با تغییر استایل خود آغاز کرده است تا با نیروی بیشتری راه موفقیت خود را هموار کند.

علیرضا جهانبخش زادهٔ ۲۰ مرداد ۱۳۷۲ است.علیرضا جهانبخش در جیرنده از توابع شهرستان رودبار گیلان متولد شد.علیرضا جهانبخش بازیکن فوتبال اهل ایران است.علیرضا جهانبخش فوتبال خود را از داماش گیلان آغاز کرد و  علیرضا جهانبخش  هم‌اکنون در تیم فوتبال برایتون اند هوو آلبیون لیگ برتر فوتبال انگلستان و تیم ملی فوتبال ایران در پست وینگر و هافبک راست بازی می‌کند.

 

 

 

تغییر چهره علیرضا جهانبخش

تمرینات تیم برایتون برای فصل جدید رقابت های لیگ برتر انگلیس آغاز شد. علیرضا جهانبخش که مدتی است به انگلیس بازگشته، با چهره ای جدید در تمرین حاضر شد. او موهای خود را به سبک بازیکنان سیه چرده کوتاه کرده و با انگیزه زیادی پا به پای دیگران تمرین کرد. در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره آینده علیرضا مطرح بوده است.

 

 

علیرضا جهانبخش و انتخاب برایتون

علیرضا جهانبخش در بخش دیگری از صحبت هایش در این رابطه که آیا اگر زمان برمی گشت بازهم برایتون را انتخاب می کرد گفت:” من آن زمان پیشنهاداتی داشتم اما در پاسخ به کسانی که می گویند چرا در فوتبال هلند نماندم باید بگویم مبلغی که باشگاه می خواست را تیم های هلندی نمی توانستند پرداخت کنند.

 

ضمن اینکه احترام و علاقه ای که برایتون ابراز می کرد و صحبت های که با سرمربی تیم داشتم بسیار مثبت بود. بازهم اگر زمان برگردد و همان شرایط باشد برایتون را انتخاب می کردم اما یکسری مسایل را حتما تغییر می دادم. پی اس وی و آژاکس نمی توانستند مبلغ مورد نظر آلکمار را بدهند ضمن اینکه باشگاه می گفت یا در آلکمار بمان یا باید به تیمی خارج از فوتبال هلند بروی.”

 


تغییر چهره علیرضا جهانبخش

تغییر چهره علیرضا جهانبخش در تمرین

 

او گفت:” غیر از برایتون یکی دو پیشنهاد دیگر داشتم اما نسبت به حس و علاقه ای که برایتون داشت این تیم را انتخاب کردم؛ هنوز هم فکر می کنم اگر شرایط آنگونه که باید پیش می رفت اتفاق های بهتری رخ می داد.

من در آلکمار هم فصل اول خوبی نداشتم اما در سال های بعدی شرایطم خیلی خوب شد. امسال هم اگر در تیم برایتون بازی می کردم فصل بهتری را رقم می زدم. با اینحال سعی می کنم از این ها درس گرفته و در آینده تصمیمات بهتری بگیرم.”

 

تغییر چهره علیرضا جهانبخش از موهای ژولیده به ظاهر آراسته

علیرضا جهانبخش فصل های موفقیت آمیزی را در فوتبال انگلستان نداشت اما او هنوز به واسطه سال های درخشانش در فوتبال هلند مورد توجه تیم های مطرح اروپایی است. با این حال وی با تغییر چهره جدید خود در شروع تمرینات این تیم انگلیسی حضور یافته است.

 

تغییر چهره علیرضا جهانبخش

ظاهر ژولیده علیرضا جهانبخش

 

 

منبع:خبر انلاین , ورزش سه

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍