کد خبر : 4397

هواداران استقلال و پرسپولیس مقابل آزادی حضور یافته اند.

به گزارش ستاره پارسی :

هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس با وجود ممنوعیت حضور در ورزشگاه آزادی، برای تشویق تیم محبوب خود مقابل این ورزشگاه حضور یافتند.

 

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی جام حذفی در فصل 99-98 امروز (چهارشنبه) از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی به دیدار یکدیگر خواهند رفت.

 

 با توجه به شیوع ویروس کرونا و با اعلام ستاد مبارزه با کرونا در ورزش، این بازی همانند سایر دیدارهای لیگ برتر در ورزشگاه خالی و بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. با این حال تعدادی از هواداران دو تیم مقابل ورزشگاه آزادی حضور دارند و تیم محبوب خود را تشویق می‌کنند.

 

عوامل اجرایی ورزشگاه آزادی از ساعت‌ها قبل با آمادگی و هماهنگی، استادیوم را مهیای دربی پایتخت کردند. خط‌کشی زمین چمن، ضدعفونی بخش‌های مختلف ورزشگاه اعم از رختکن‌ها و قسمت‌های ورود و خروج بازیکنان و عوامل دو تیم از اقدامات آنها برای انجام مسابقه بوده است.

 

 با وجود میزبانی پرسپولیس در این دیدار، جایگاه تماشاگران به صورت مساوی در اختیار دو تیم قرار گرفته و کانون هواداران دو تیم پرچم‌ها و نمادهای هر باشگاه را در جایگاه خود قرار دادند.

 

 با توجه به عدم حضور تماشاگران دو تیم در این دیدار، مسئولان دو باشگاه از طریق رسانه رسمی خود و فضای مجازی با پخش گل‌های دربی‌های قبلی کری خاصی را بوجود آوردند.

 

اتوبوس تیم استقلال ساعت 17:30 در میان استقبال هواداران این تیم که مقابل در غربی استادیوم حضور داشتند، وارد ورزشگاه آزادی شد. پرسپولیسی‌ها پس از رقیب خود به ورزشگاه رسیدند.

 

داوران این بازی در فاصله دو ساعت تا آغاز مسابقه وارد ورزشگاه شدند و پس از بازدید از چمن ورزشگاه با یکدیگر عکس سلفی گرفتند. پیام حیدری قضاوت دربی امروز را بر عهده دارد.

 

ارسال نظر