کد خبر : 4426

الناز حبیبی با انتشار تصاویر متعددی از خود و نوشتن کپشن های عاشقانه گمانه هایی بر ازدواج خود ایجاد کرد

الناز حبیبی  زادهٔ ۲۱ مرداد ۱۳۶۷ در تهران است.الناز حبیبی هنرپیشه تئاتر، تلویزیون، و سینما و فارغ‌التحصیل رشته تدوین و کارگردانی است.الناز حبیبی کار هنری را در کودکی و با بازی در تئاتر آغاز کرد.الناز حبیبی از سال ۱۳۷۶ همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را آغاز کرد.الناز حبیبی تا کنون، در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی بازی کرده‌است.

 


خبر داغ:تیپ خارج از عرف ریحانه پارسا بعد از طلاق در کنار مرد غریبه حاشیه ساز شد+عکس


 

الناز حبیبی با انتشار تصاویر متعددی از خود و نوشتن کپشن های عاشقانه گمانه هایی بر ازدواج خود ایجاد کرد:« من خوشم از گفت خسان وزلب و لنج ترشان... من بکشم دامن تو دامن من هم تو کشان... .جان من و جان تو راهر دو به هم دوخت قضا... »

 

ازدواج مخفیانه الناز حبیبی! +عکس

"سایت ستاره پارسی صحت این خبر را رد و یا تایید نمی کند"


 

خبر جنجالی:ریحانه پارسا از تصمیمش برای کوچ کردن گفت+عکس


 

 

خانواده

 
الناز حبیبی در خانواده ای نسبتا پر جمعیت زاده شد.او ته تغاری خانواده است و 5 خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد.
 

الناز حبیبی,بیوگرافی الناز حبیبی,عکس الناز حبیبی

 

از ازدواج تا طلاق:

الناز حبیبی در سال ۱۳۹۱ با مهدی صاحب زمانی ازدواج کرد همسر وی در خارج از کشور اقامت داشته است.

 

 

طلاق نامحسوس الناز حبیبی

اخباری مبنی بر طلاق وی در فضای مجازی و یا دیگر رسانه ها منتشر نشد اما او در یک مصاحبه وقتی مجری از او پرسید که طلاق گرفته ای یا خیر آن را تایید کرد که از همسرش جدا شده است.

 

خانم حبیبی در برنامه دورهمی نیز در پاسخ به سوال مهران مدیری گفت : ازدواج به موقع و با آدمی مناسب خوب است

من هم عاشق شدم ولی دوست ندارم خیلی درباره آن حرف بزنم …

 

الناز حبیبی,بیوگرافی الناز حبیبی,عکس الناز حبیبی

 

فعالیت هنری الناز حبیبی

در ۱۱سالگی بازیگر شدم

«سربه‌راه» پنجمین همکاری‌ ام با آقای سلطانی و اولین تجربه بازیگری‌ ام با ایشان بود. کلاس پنجم ابتدایی بودم که در کانون پرورش فکری برای بازی در فیلم «دفترچه خاطرات» به کارگردانی آقای سلطانی انتخاب شدم. برای بازی در آن فیلم دنبال دختری سر و زبان‌ دار و بامزه می‌ گشتند که مرا انتخاب کردند (می‌خندد). با پدرم تماس گرفتند و پس از رضایت ایشان در ۱۱سالگی وارد دنیای بازیگری شدم.

 

پدرم به‌ شدت طرفدار هنر است و از موسیقی تا سینما همه هنرها را دوست دارد، در زمینه بازیگری هم همیشه مشوق و همراهم بود و حتی تا ۱۶سالگی سر کارهایم حاضر می‌ شد.

 

الناز حبیبی در سال ۸۶ در مجموعه تلویزیونی روزگار قریب شناخته شد. سپس در مجموعه فاصله ها و پنج کیلومتر تا بهشت توانایی های خود را به رخ کشید و با بازی خود در سریال درسرهای عظیم به چهره محبوب و دوست داشتنی تبدیل شد. پیتزا مخلوط فیلم سینمایی کمدی اکران شده در سال ۱۳۹۰ ساخته حسین قاسمی جامی هم از جمله فیلم‌ های کارنامه او است …

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍