کد خبر : 4430

عکس دیده نشده از مهراب قاسمی که در اینستاگرامش منتشر کرد.

مهراب قاسم‌خانی (زاده ۱۶ آذر ۱۳۵۰، تهران) طراح دکور و نویسنده ایرانی است.فعالیت جدی‌ مهراب قاسم خانی در صدا و سیما را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما؟ آغاز نمود.مهراب قاسم‌خانی دو بار ازدواج کرده‌است. حاصل ازدواج اولش یک دختر به نام نیروانا بود. پس از جدایی از همسر اولش،مهراب قاسم خانی برای بار دوم در سال ۱۳۸۳ با شقایق دهقان ازدواج کرد. حاصل این ازدواج پسری به نام نویان بود.

 

چهره عجیب مهراب قاسم خانی + عکس

عکسی که مهراب قاسم خانی به تازگی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

 


خبرجنجالی:اولین شرط ازدواج حاجی با بهاره رهنما فاش شد+فیلم و عکس


 

بیوگرافی مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم خانی متولد 16 آذر 1350 در تهران می باشد. وی برادر کوچک پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و تلویزیون می باشد.

آقای قاسم خانی به سینما و تلویزیون علاقه داشته است و به خاطر این علاقه دوره فیلمنامه نویسی را در مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی گذراند. بعد از گذراندن این دوره فیلمنامه نویسی بود که فعالیت نویسندگی برایش شکلی جدی تر پیدا کرد.

 

ازدواج و همسر مهراب قاسم خانی

در  بیوگرافی مهراب قاسم خانی  به این نکته اشاره کنیم که او دو مرتبه ازدواج کرده است. همسر اول وی مریم گلرو بوده است که بعد از مدتی به دلایل نامعلوم در رابطه خود به مشکل خوردند و از هم جدا شدند. او از همسر اولش صاحب دختری به نام نیروانا قاسم خانی می باشد.

او در سال 1383 و در خلال سریال “پاورچین” با شقایق دهقان بازیگر شناخته شده آشنا شد و برای بار دوم ازدواج کرد. ثمره ازدواج این زوج هنرمند پسری به نام نویان بوده است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍