کد خبر : 4497

ویدیویی از شمع روشن کردن احسان علیخانی مجری عصر جدید در مراسم عزاداری

به گزارش ستاره پارسی :

احسان علیخانی    مجری و تهیه کننده مشهور و محبوب صداوسیما است . احسان علیخانی تهیه کننده و مجری تلوزیون است . احسان علیخانی برنامه های موفقی مثل ماه عسل را تولید و اجرا کرده است . احسان علیخانی بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است.

 

خبرجدید:عزاداری سوزناک مریم امیرجلالی در خیابان های کانادا+فیلم

 

 

احسان علیخانی با انتشار این ویدیو در اینستاگرامش نوشت:

رخیز که شور محشر آمد… این قصه ز سوز جگر آمد… . .

بسم رب الحسین… قال الله تعالی:«…فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوادِ الْمُقَدَّسِ طُویً» از خویش رها شو و با عشق درآمیز، و چون به میقاتِ ماه “مُحرَم” وارد شدی، اِحرام بربند که مُحرِمی! گرد “عاشورایش” بسیار طواف کن، و چون در کوی معرفتش بیتوته کردی، بسیار خدا را بخوان، تا تو را به وادی جنون کربلا راه دهند.. و چون به کربلا رسیدی، تا ابد وقوف کن! و با اشک های روان بگو: لبیک یا حسین …

 

 

 

 

خبرجنجالی:امیرتتلو هم مداح امام حسین شد+فیلم جنجالی

 

اطلاعاتی در مورد احسان علیخانی:

در زمان دبیرستان 1/5 سال در تیم نوجوانان باشگاه پرسپولیس تهران و 1 سال در سایپا بازی کرد ولی به علت شکستگی پا دیگر قادر به بازی در چمن نبود و سراغ فوتسال و تنیس نیمه حرفه ای رفت.

او در دفتر یکی از فیلمسازان بعنوان یکی از اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان فعالیتش را آغاز کرد، سپس به تلویزیون وارد گردید و به ساخت کارهای تبلیغاتی، تیزر سازی و مستندهای کوتاه مشغول شد.

 

 علیخانی, تاریخ تولد احسان علیخانی

 

نخستین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» در سال 1383 بعنوان مجری، جلوی دوربین رفت و پس از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه عسل» یک چهره شد.

 

علیخانی در سال 1381 بعنوان بازیگر در سریال پرونده های مجهول ساخته ی "جمال شورجه" حضور داشته است.

 

اجرای برنامه ماه رمضانی ماه عسل بیش از بیش به آوازه و مشهور شدنش منجر گردید و امروزه یکی از مجریان محبوب و بسیار پر طرفدار ایرانی است که رقیب دیگری ندارد و دلیل تن اجرای بی پروا و حاشیه ساز و رک بودنش در حال اجراست که او را از سایرین متفاوت نموده است.

 

احسان علیخانی  مجری یک برنامه استعدادیابی به نام عصر جدید (مسابقه تلویزیونی) نیز بود.

ارسال نظر