کد خبر : 4499

استقلال تهران سال پر فراز و نشیبی داشت. سالی که با یک مربی ایتالیایی می توانست رویایی شود اما نهایتا به درخشش فرهاد و بازیکنان جوان به پایان رسید.

به گزارش ستاره پارسی :

مهدی قائدی   بازیکن ۱۹ ساله تیم فوتبال استقلال این فصل فوتبالی خودش را بدون حاشیه پشت سر گذاشته است. مهدی قائدی پس از دو فصل پرحاشیه در استقلال، مهدی قائدی با دو هدف بزرگ در مسابقات شرکت می‌کند؛ مهدی قائدی اول نمایش بازی‌های خوب در استقلال و جبران دو فصل گذشته و دوم راه‌یابی به المپیک همراه تیم امید.

 


خبرجدید:عزاداری سوزناک مریم امیرجلالی در خیابان های کانادا+فیلم


 

مادر زن مهدی قایدی در جشن تولدش

مادر زن مهدی قایدی

مادر زن مهدی قایدی

 

متن مهدی قائدی در ستایش مادر همسرش

بی دلیل و بی بهانه پر از عشقی مادر سایه ات مستدام  تولدت مبارک

 


خبرجنجالی:امیرتتلو هم مداح امام حسین شد+فیلم جنجالی


 

افتخارات مهدی قائدی

قائدی نظر آندره‌آ استراماچونی را هم جلب کرده و این بازیکن به عنوان مهاجم دوم در بیشتر بازی‌های استقلال به میدان رفته است. بازیکن بوشهری استقلال دو گل امسال برای استقلال به ثمر رسانده و در بازی با گل‌گهر سیرجان هم نمایش خوبی داشت.

 

این بازیکن پس از بازی سوپرایز جالبی رو کرده و گفت که گلش را به مادر و همسرش تقدیم کرده است. قائدی با این جمله خبر از متأهل بودنش داده و به نظر می‌رسد پایانی بر حاشیه‌های این بازیکن باشد. قائدی خوش‌تکنیک با جثه کوچک خود نزد هواداران استقلال محبوب است و می‌تواند با کنار گذاشتن حواشی، روز‌های خوبی را در فوتبال سپری کند.

 

 مهدی قائدی عکس

امید نورافکن و مهدی قائدی و بازیکنان جوان استقلال

 

خانواده و شروع فوتبال

یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر از خود دارد.  او فوتبال را از سال 1387 وقتی تنها 10 سال داشت از پایه های تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر آغاز کرد تا این سال 1395 در 18 سالگی وارد تیم بزرگسال این تیم شد.

 

مهدی قائدی در استقلال

مهدی قائدی هافبک تیم استقلال تهران

 

لقب باشو

چهره او که شباهت زیادی به شخصیت فیلم’ باشو، غریبه ای کوچک’ اثر بهرام بیضایی (سال 1364) دارد، باعث شد هواداران استقلال به او لقب باشو بدهد.

 

هدفم تیم ملی است

می خواهم از فرصت پوشیدن پیراهن استقلال به بهترین نحو استفاده کنم و کادر فنی تیم ملی را برای دعوت به اردوی تیم ملی تحت تاثیر قرار دهم.

 

ازدواج

مهدی قائدی 9 دی ماه 1398 در 21 سالگی با انتشار عکس های عروسی اش رسما  ازدواج  خود را رسانه ای کرد تا شاید بخشی از حاشیه های او کم شود.

ارسال نظر