کد خبر : 4503

مهناز افشار عکسی از خود در حال سیگار کشیدن منتشر کرده تا بیش از پیش به حواشی پیرامون خود دامن بزند.

به گزارش ستاره پارسی :

مهناز افشار     بازیگر با تجربه سینما است . مهناز افشار در فضای مجازی تعداد زیادی دنبال کننده دارد . مهناز افشار با مهاجرت حسابی جنجال ساز شد و عکس های مهناز افشار با تیپ های مختلف دوباره در فضای مجازی سرو صدا به پا کرد. نوع زندگی و طرز پوشش مهناز افشار در این روزها سوژه اول اینستاگرام است.

 


خبرجنجالی:امیرتتلو هم مداح امام حسین شد+فیلم جنجالی


 

مهناز افشار عکسی از خود در حال سیگار کشیدن منتشر کرده تا بیش از پیش به حواشی پیرامون خود دامن بزند.

 

مهناز+افشار

 


خبرجدید:شیلا خداداد عکس بی حجابش را در فضای مجازی منتشر کرد+عکس دیده نشده


 

دنیای بازیگری مهناز افشار 

مهناز افشار بازیگر خوب سینما در بیست و یکمین روز از خرداد ماه سال  1356 در تهران متولد شد، او بعد از اینکه دیپلم خود را در رشته تجربی گرفت تغییر رشته داد و برای چهار سال در یک موسسه غیرانتفاعی در رشته تدوین به ادامه تحصیل پرداخت ، افشار همچنین دوره های بازیگری استاد سمندریان را گذرانده است.

 

دوران کودکی

مهناز افشار متولد سال مار است در کودکی خیلی شیطنت می کرد و همیشه دوست داشت بوفه دار مدرسه باشد، او می گوید یک بار بخاطر شیطنت های فراوانش دو روز از مدرسه اخراج شد. جالب است بدانید او عاشق آتاری بازی بوده و خانواده دکتر ارنست و جودی ابوت از کارتون های مورد علاقه این بازیگر محبوب سینما میباشد.

 

 

ازدواج مهناز افشار

مهناز افشار با آقای یاسین رامین پسر محمدعلی رامین ازدواج کرده و مهریه او ده شاخه گل نرگس است. مهناز افشار از این ازدواج یک دختر به نام لیا دارد، لیا در چهارم خرداد ماه 1394 در آلمان متولد شد

 

مهناز افشار و همسرش

مهناز افشار و همسرش یاسین رامین

 

ارسال نظر