کد خبر : 4511

عکسی که سوگل خلیق به مناسبت تولد عزیزترینش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

به گزارش ستاره پارسی :

سوگل خلیق  زادهٔ ۱۶ آبان ۱٣۶۷ است.سوگل خلیق بازیگر ایرانی است.سوگل خلیق فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی تئاتر است.سوگل خلیق فارغ‌التحصیل از دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر تهران است. سوگل خلیق  در سال ۱۳۹۸ با ایفای نقش «رونا» در سریال دلدار به شهرت رسید

 

 

سوگل خلیق  بازیگر سریال پربیننده هم گناه با انتشار عکسی به مناسبت تولد برادرش در صفحه اینستاگرامش نوشت: "خیلی که کوچیک بودم فکر می‌کردم سهراب سپهری پسر رستمه و چون عکسش رو دیوار خونه‌ست یکی از اقوام نزدیک ماست و دنباله همین نسبت فامیلیه که اسم تورو گذاشتن سهراب.​

سهراب تو قوی ترین مرد من، شاعر ترین رفیق و با حفظ سمت اسطوره حرص درآر های مقیم مرکزی. تولدت مبارک عزیز ترین من"

 

 

سوگا خلیق

 

بیوگرافی کوتاهی از سوگل خلیق:

سوگل خلیق بیشتر با نقش نجمه در سریال پرواز در ارتفاع صفر شناخته می‌شود، او فعالیت های هنری خود را از تئاتر دانشگاه شروع کرده و در حال حاضر سریال عاشقانه دلدار در ماه رمضان را روی آنتن تلویزیون دارد، در ادامه این مطلب از صفر تا صد با سوگل خلیق، سبک زندگی و حاشیه های هنری او آشنا می‌شویم، با ستاره پارسی همراه باشید.

 

سوگل خلیق

 

ازدواج و همسر سوگل خلیق

این بازیگر هنوز مجرد است و ازدواج نکرده و البته علاقه‌ای هم ندارد که رسانه‌ها درباره زندگی خصوصی‌اش چیزی بنویسند و تلاش میکند که رسانه‌ها چیزی درباره زندگی خصوصی او مطلع نشوند.

 

سوگل خلیق

 

سوگل به تغذیه سالم و ورزش بسیار اهمیت میدهد جالب است بدانید او دونده خوبی است و هر روز یک ساعت ورزش میکند. اوقات فراغتش را هم با کتاب‌خوانی و تماشای فیلم پر میکند.

 

عکس های زندگی سوگل خلیق

سوگل خلیق

سوگل خلیق

 

سوگل خلیق در رشته کارگردانی در دانشگاه تهران درس خوانده‌ اما دوره‌هایی که خارج از دانشگاه گذارنده عامل اصلی پیشرفتش بوده‌ است.

 

سوگل خلیق

سوگل خلیق اولین کار هنری‌اش را در سال 93 انجام داد و در واقع فیلم سینمایی دو او را به دنیای بازیگری و سینما معرفی کرد. سوگل خلیق در این دوران در کلاس‌های بازیگری امین تارخ و تهمینه میلانی دوره‌هایی را گذارند و درواقع همین کلاسها سکوی پرتاب او بود.

 

سوگل خلیق

 

آغاز فعالیت حرفه ای و شهرت سوگل خلیق

هم‌بازی شدن با پرویز پرستویی و مهرانه مهین‌ترابی دیگر تجربه موفقی بود که او پشت سرگذاشت. سوگل خلیقی در واقع بازیگری را از بازی در تئاتر‌های دانشجویی آغاز کرد اما ورود حرفه‌ای او به دنیای بازیگری با فیلم دو ساخته سهیلا گلستانی بود.

 

سوگل خلیق

 

او بعد از این فیلم و با توجه به موفقیتی که در ان به دست آورده بود برای فیلم خماری انتخاب شد. او در این فیلم نقش دختری را بازی می‌کند که عاشق آهنگسازی است و برای این که راهش را دنبال کند و برای دنبال کردن این آرزو به سفارت اتریش میرود و …

فعالیت‌های سوگل فقط در سینما نبوده‌ او در سریال پرواز درارتفاع صفر درجه و نجوا ایفای نقش کرده‌ و در هر دو بسیار موفق بوده است. سوگل خلیقی از هنرمندان تازه‌کار ی است همه ی ی تمرکز زندگی‌اش را روی پیشرفت در کارش گذاشته‌ است.

ارسال نظر