کد خبر : 4584

در این ویدئو زنجیر زنی سیاوش خیرابی بازیگر معروف را در تاسوعای حسینی می بینید

سیاوش خیرابی   یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون است که در بیست و نهمین روز از آذرماه 1363 در تهران متولد شد. سیاوش خیرابی  لیسانس کامپیوتر دارد و دوره های بازیگری را در کانون سینماگران گذرانده استسیاوش خیرابی  با بازیگرانی مثل سحر قریشی، نیما شاهرخ شاهی، سمانه پاکدل و محسن افشانی دوره های بازیگری را گذرانده و به طور همزمان وارد دنیای بازیگری شده اند. سیاوش خیرابی  در سال 1375 برای نخستین بار جلوی دوربین استاد کلاری رفت و در فیلم کوتاه چال خیال حمید سلیمیان به ایفای نقش پرداخت.

 

 

در این ویدئو عزاداری سیاوش خیرابی را می بینید:

 

 

 

زنجیر زنی سیاوش خیرابی

 

زندگینامه و بیوگرافی سیاوش خیرابی

 ولی اصلیت وی تبریزی هست.سیاوش خیرابی در رشته کامپیوتر در دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده است و مدرک تحصیلی دارد.سیاوش خیرابی دو برادر دارد که از خودش برزگ تر هستند برادر بزرگترش اورنگ رشته مکانیک خوانده و برادر دیگرش آرش رشته کامپیوتر خواند ولی هر دو بعد از تجصیل به طور حرفه ای به دنبال عکاسی و آتلیه و رستوران داری مشغول هستند.

 

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی به بازیگری از سنین خیلی کم علاقه داشت و سال سوم راهنمایی در یک کار نقش کوتاهی بازی کرد ولی بعد از آن به خاطر درس و تحصیل به دنبالش نرفت.  تا این‌که در دوره دانشگاه توسط یکی از دوستانش برای یک کار مستند داستانی به آقای رزاق کریمی معرفی شد وی از سن ۱۹ سالگی در کلاس‌های آموزش بازیگری کانون سینما گران جوان شرکت کرد.

 

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی بازیگری در تلوزیون را با بازی در سریال ترانه مادری در سال ۸۷ آغاز نمود و بازیگری در سینما را در سال ۸۶ با بازی در تله فیلم تلخون و فیلم حس پنهان شروع کرد.سیاوش خیرابی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است همچنین سیاوش خیرابی رستوران هم دارد که اسم رستورانش کنجد است.

اولین فیلم سینمایی سیاوش خیرابی فیلم نفوذی در سال 88 بود که بسیار فیلم سینمایی پر مخاطبی بود او توانست با اکران این فیلم زیبا به اوج محبوبیت دست پیدا نماید در سریال دلنوازان هم به بازیگری پرداخته بود که این سریال هم بسیار در میان مردم محبوب بود .

سیاوش خیرابی درباره فست فودش کنجد می گوید من با برادرهایم، خیلی فکر کردیم که اسمی تک سیلابی و خوب بگذاریم، چند تا اسم هم مورد نظر ما بود، ولی خب جاهای دیگری به این نام بود. اورنگ داداشم آن موقع بچه دار شده بود، برادرم آرش هنوز بچه نداشت، تاکید داشتم اسمش را بگذاریم «برسام» دیدیم نه، بعد می‌گویند اسم برادرزاده‌اش را گذاشت برای همین بود که «کنجد» یکهو به ذهن من رسید و به برادرهایم گفتم و آنها هم قبول کردند.

 

سیاوش خیرابی

ورود سیاوش خیرابی به سینما و تلویزیون

شروع من با تلویزیون بود، اما باندبازی های سینما اجازه نداد من و هم نسل هایم به جایگاهی که شاید حق مان هم بود، دست پیدا نماییم، یک سری از افراد که در سینما نفوذ دارند، از آدم های خودشان در کارهای سینمایی استفاده می کردند و هیچ وقت فرصت لازم را به من و امثال من نمی دادند.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍