کد خبر : 4609

قیمت پراید در بازار امروز دوشنبه ۱۰ شهریور ۹۹ را در جدول زیر بخوانید.

قیمت پراید در بازار امروز یکشنبه ۹ شهریور ۹۹ براساس مشاهدات میدانی به دست آمد که بر طبق آن این پراید همچنان با قیمت‌هایی بسیار غیرواقعی خرید و فروش می‌شود. البته این اختلاف قیمت زیاد سبب کاهش میزان معاملات این خودرو شده است. با توجه به اینکه مجوز افزایش قیمت خودرو برای خودروسازان هر 3 ماه یکبار مجاز شد باید منتظر افزایش چندباره قیمت ها در بازار باشیم. در ادامه قیمت پراید در بازار امروز دوشنبه 10شهریور ۹۹ را در جدول زیر ببینید.

 


شغل صباراد در ترکیه فاش شد+عکس جنجالی


 

پراید در بازار همچنان با قیمت بالا مورد معامله قرار می‌گیرد. با توقف تولید خودرو پراید و جمع شدن خطوط تولید پراید شرکت سایپا متاسفانه نزخ این محصول هر روز در بازار بیشتر می‌شود و شاهد فروش پراید با رقم‌های نجومی هستیم. در ادامه قیمت روز خرید و فروش خودرو پراید در دوشنبه 10 شهریور ۹۹ را بخوانید

.

 

بعد از ثبت نام خودروسازی‌ها توقع این را داشتیم که این بازار بلاتکلیف آرام بگیرد، اما نه تنها آرام نگرفت، بلکه منحنی قیمت‌ها صعودی‌تر از قبل نیز شد.

 

 

قیمت خودرو‌ها بر اساس پایش، تجمیع و تحلیل قیمت‌های اعلام شده از سوی نمایندگی‌ها، قیمت معاملات انجام شده در بیش از ۱۵۰ نمایشگاه فعال سطح کشور و مراکز خریدوفروش پایتخت و نیز بررسی‌های میدانی در بازار خودرو به‌صورت روزانه استخراج می‌شود.

 


خبرجنجالی:ورزش لاکچری سارا و نیکا جنجالی شد+فیلم دیده نشده


 

قیمت پراید امروز دوشنبه 10 شهریور ۹۹

مدل خودرو قیمت بازار قیمت نمایندگی

پراید SE 111 93.000.000 –

پراید SE 131 82.500.000 –
پراید SE 132 83.500.000 توقف تولید
پراید SE 151 92.000.000  
تیبا 98.000.000 –

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍