کد خبر : 4647

زورگیران خشن که در نقش مسافرکش زنی را هدف زورگیری هولناک قرار داده بودند با پرت کردن این زن به بیرون خودرو باعث مرگ وی شدند.

عقربه ها ساعت 6:30 صبح خودروی پراید در نزدیکی بازار تره بار دریا در شهرک غرب حرکات مرموزی داشت که ناگهان 3 سرنشین مرد داخل خودرو زن 50 ساله ای را از پراید به بیرون پرتاب کرده و به سرعت پا به فرار گذاشتند.

 

مرد جوانی که شاهد این صحنه بود به سرعت خودش را به بالای سر زن 50 ساله رساند و این زن در حالیکه از ترس و کتک هایی که خورده بود به سختی حرف می زد از سناریوی هولناکی پرده برداشت.

 

این زن که روی بدنش آثار درگیری و از ناحیه سر دچار خونریزی شده بود به مرد جوان گفت: در پل مدیریت به عنوان مسافر سوار بر پراید سفید رنگ شدم که 3 مرد داخل خودرو بودند در مسیر ناگهان 3 مرد جوان با تهدید چاقو و با کتک کاری طلا، پول ها و گوشی موبایلم را سرقت کردند و پس از آن مرا از خودرو به بیرون پرتاب کردند.

 

مرد جوان در تماس با اورژانس و پلیس درخواست کمک کرد که خیلی زود ماموران کلانتری 134 شهرک غرب در محل حاضر شدند و زن مصدوم به کمک امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

 

مرگ زن جوان در حمله زورگیران خشن

زن 50 ساله در حالی که بیهوش شده بود به بیمارستان منتقل شد اما به خاطر ضربات سنگینی که به او وارد شده بود روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

 

همین کافی بود تا ماجرای مرگ طعمه زورگیران خشن به بازپرس دشتبان در دادسرای امور جنایی تهران مخابره شود و در ادامه تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند.

 

بنا بر این گزارش، بازپرس ویژه قتل دستور داد تا جسد زن 50 ساله به پزشکی قانونی منتقل شود و تحقیقات برای دستگیری عاملان این زورگیری مرگبار ادامه دارد.

 

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍