کد خبر : 4650

به گفته بازیکن اسبق استقلالی، علیرضا اکبرپور بعضی بازیکنان استقلال به عمد اخراج می‌شدند.

علیرضا اکبرپور (زاده ۲۸ اسفند ۱۳۵۳ – تبریز) بازیکن فوتبال سابق اهل ایران بوده‌است.علیرضااکبرپور پس از انجام ارائه بازی‌های درخشان از خود در ماشین‌سازی تبریز، در سال ۷۵ توسط ناصر حجازی به استقلال پیوست. علیرضا اکبرپور در استقلال نیز یکی از بازیکنان موثر این تیم بود و با ارائه بازی‌های زیبا از خود به چهره‌ای محبوب در میان هواداران این تیم تبدیل شد. علیرضا اکبرپور در فصلهای ۱۳۷۶ و ۱۳۸۰ توانست با استقلال دو بار به مقام قهرمانی لیگ ایران دست یابد و در فصل ۱۳۸۱ توانست با این تیم عنوان قهرمانی مسابقات جام حذفی را بدست بیاورد. 

 

 

 استقلالی ها در گذشته به علیرضا اکبرپور لقب جالبی داده بودند. منصوریان می گوید: «به او می گفتند مورچه اتمی استقلال.» وقتی در این باره از او می پرسیم، جواب می دهد: «من لقب زیاد داشتم. اف 16 هم صدایم می کردند. یکسری ها هم به من می گفتند مورچه اتمی است. تمام لقب هایم را دوست داشتم.»

 

اخبار ورزشی- او درباره درخشش در استقلال می گوید: «من 10 سال در این باشگاه بودم. همیشه هواداران از کارم رضایت داشتند. حتی وقتی تیم نتیجه نمی گرفت، از من راضی بودند. چه 5 دقیقه بازی می کردم چه 90 دقیقه سعی می کردم بهترین باشم و تمام توانم را به کار می گرفتم. داشتیم بازیکنانی که فیکس نبودند در زمین راه می رفتند. حتی عمدا کارت زرد می گرفتند تا اخراج شوند. به خاطر لجبازی با مربی ولی من هیچوقت از این کارها نکردم.»

 

 

منبع:افکارنیوز

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍