کد خبر : 4739

بیو گرافی مهرداد پولادی و ماجرای شروع فعالیت ورزش وی را در سایت ستاره پارسی می خوانید:

به گزارش ستاره پارسی :

مهرداد پولادی (زاده ۷ اسفند ۱۳۶۵ در کرج)، مهردادپولادی  بازیکن فوتبال ایرانی می‌باشد، پدر و مادر مهرداد پولادی  اهل کلاردشت هستند. مهرداد پولادی سابقه بازی در تیم‌های پیکان، استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز و مس کرمان و پرسپولیس را دارد. مهرداد پولادی کارت پایان خدمت سربازی وی در جریان جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال باطل و وی از حضور در تیم ملی منع شد. پس از اتمام اردوی پرتغال تیم ملی فوتبال در مهر ۱۳۹۳، مهرداد پولادی از بازگشت به ایران به همراه سایر ملی‌ پوشان ممانعت کرد و به کشور قطر رفته و مسئولان باشگاه فوتبال پرسپولیس را در تنگنا قرار داد که اجازه‌نامه انتقال وی به تیم الشحانیه این کشور را صادر کنند. وی هم‌اکنون در این تیم فوتبال بازی می‌کند.

 

مهرداد پولادی,بیوگرافی مهرداد پولادی,زندگینامه مهرداد پولادی

 

خدمت سربازی

مهرداد پولادی بعد از جام جهانی 2014 به ایران بازنگشت و به تیم الشحانیه پیوست چندی بعد در ویدیویی که از او منتشر شد سر خود را تراشید و خود را سرباز تیم ملی معرفی کرد. کی روش پس از کش و قوس های بسیار زیاد توانست سازمان نظام وظیفه و کفاشیان را راضی کند که مهرداد پولادی و سروش رفیعی را به جام ملت های آسیا ببرد تا جای خالی مدافع چپ تیم ملی که عملکرد خوبی در جام جهانی داشت خالی نماند.

 

مهرداد پولادی,بیوگرافی مهرداد پولادی,زندگینامه مهرداد پولادی

 

دوران ملی

مهرداد پولادی در بازی‌های آسیایی ۲۰۰۶، عضو تیم ملی فوتبال زیر ۲۱ سال ایران بود.

حضور مستمر او در تیم ملی ایران از بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ شروع شد و سرمربی وقت تیم ملی ایران - کارلوس کی روش - اعتقاد خاصی به وی داشت و تا قبل مصدومیت‌های پی‌درپی او از جمله اعضای ثابت تیم ملی بود. سرانجام در آستانهٔ جام جهانی ۲۰۱۴، در حالی که پولادی تازه از بند مصدومیت رها شده‌بود، بار دیگر کی روش به او اعتماد کرد و او در هر سه بازی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به طور ثابت حضور یافت و از جمله بازیکنان شایستهٔ تیم ملی ایران در این روی‌داد لقب گرفت؛ تا جایی که در فهرست صدنفرهٔ برترین بازیکنان جام از نگاه پایگاه «بلیچر ریپورت»، پولادی یکی از دو بازیکن ایرانی این فهرست هست.

 

افتخارات

لیگ برتر فوتبال ایران

قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 88-87 به همراه تیم استقلال تهران

نایب قهرمانی با پرسپولیس 92-93

 

بازیکن تیم ملی

 

جام حذفی ایران

قهرمانی در جام حذفی 87-1386 به همراه تیم استقلال تهران

نایب قهرمانی با پرسپولیس 91-92

 

ارسال نظر