کد خبر : 4786

شیلا خداداد ویدئویی کوتاه که در آن آهنگی از یک خواننده پر‌طرفدار اهل ترکیه را دابسمش کرد.

شیلا خداداد  بازیگر سینما و تلویزیون است.شیلا خداداد متولد ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در شهر تهران است. شیلا خداداد  تک فرزند است و خواهر و برادری ندارد. شیلا خداداد اصلیتی مهابادی دارد. پدر شیلا خداداد در آمریکا ساکن است.

شیلا خداداد  ویدئویی کوتاه که در آن  بخشی از ترانه‌ی گولبن ارگن خواننده زن محبوب و معروف ترک را می‌خواند:

 

خبرداغ:تیپ خارج از عرف بهاره افشاری برایش حاشیه ساز شد+عکس

 

 

 

خبرجنجالی:عاشقانه های مجری معروف عصرجدید برای همسرش+عکس

 

خانواده

شیلا خداداد بازیگر 40 ساله کشورمان در خانواده ای کم جمعیت تولد شده است او تک فرزند است و خواهر و برادری ندارد.شیلا خداداد اصلیتی مهابادی دارد. پدر او در آمریکا ساکن هستند.

 

تحصیلات

این بانوی هنرمند در سال ۷۵ وارد دبیرستان شد. در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت و در سال ۷۸ وارد دانشگاه شد. شیلا خداداد فارغ التحصیل رشته شیمی محض از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در مقطع لیسانس است.

 

ازدواج

 شیلا خداداد در سال 1389 با جراح بینی اش، دکتر فرزین سرکارات ازدواج کرد

 

عکس مجلسی شیلا خداداد و همسرش

 

خبرجدید:مریم مومن راز بزرگ زندگی اش را فاش کرد+فیلم جنجالی

 

نحوه آشنایی

 من خیلی روی جراحی بینی ام حساسیت داشتم و کار ایشون رو هم از همکاران شنیده بودم، سال ها بود که میخواستم دکتر برم ولی دلم راضی نمیشد عمل کنم

 

بالاخره با تعارفی که از کار دکتر شنیدم رفتم و ایشان قبول کردند بینی ام را عمل کنند، گویا قسمت بود از این طریق با هم آشنا بشیم و ازدواج کنید

 

فرزند

 فرزند اول شیدا خداداد سامیار سرکارات در 27 آبان ماه 1392 بدنیا آمد، دومین فرزندش دختری بنام ساتین است که در 1 فروردین 96 متولد شد. سامیاز فرزند اول ایشان متولد آمریکا می باشد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍