کد خبر : 4823

دومین و آخرین برنامه اعلام نتایج از دور دوم مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران، چهارشنبه ۱۹شهریورماه، روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت تا با اعلام آرای مردمی، برگزیدگان قسمت‌های ششم تا دهم هم مشخص شوند و جدول ۲۰استعداد برتر که به نیمه‌نهایی عصرجدید راه می‌یابند، کامل شود.

عصرجدید   یک برنامه ی استعدادیابی و سرگرم کننده است.کارگردان و مجری عصرجدید  احسان علیخانی است.شعار عصر جدید یافتن استعداد هایی است که تا به حال ناشناخته مانده است. استعداد هایی که از نظر سازندگان عصرجدید باید شناخته شوند؛ در معرض نمایش قرار گیرند و پرورش یابند.

 


خبرداغ:باز هم ویدئوی جدید حدیثه تهرانی و همسرش حاشیه ساز شد+فیلم
فرداشب، بعد از خبر ساعت ۲۲ معلوم خواهد شد که از میان گروه پرواز و گروه به‌نگار در برنامه ششم، گروه قشقایی و سروش فرهمند در برنامه هفتم، مصطفی حسنلو و گروه نسل‌جدید در برنامه هشتم، صالح سخندان و گروه بچه‌ی‌شهر در برنامه نهم و داریوش سوسنی و گروه اعجوبه‌های کوچک در برنامه دهم، کدام اجراها رای بیشتری از مردم کسب کرده‌اند و همچنین، کدام اجراها می‌توانند از بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و احسان علیخانی، رای نجات دریافت کنند و راهی نیمه‌نهایی شوند. پیشتر، امین حیایی و رویا نونهالی با رای نجات به عرفان طهماسبی و علی فریادی، از این امکان خود، استفاده کرده بودند.

 

 


واکنش جنجالی شقایق دهقان به خبر طلاقش از مهراب قاسم خانی+عکسبعد از این برنامه، عصرجدید وارد مراحل تولید مرحله نفسگیر نیمه‌نهایی خواهد شد و استعدادها در باشگاه مهارت، برای رسیدن به اجرایی بهتر و فینالیست‌شدن، تمرین خواهند کرد و آموزش خواهند دید.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍