کد خبر : 4914

ورود پلنگ به داخل محوطه یک رستوران موجب وحشت مشتریان شد.

ورود ناگهانی یک  پلنگ  به داخل رستورانی در آفریقای جنوبی شاهدان عینی را به وحشت انداخت. تعدادی از مشتریان در محوطه فضای باز رستوران نشسته بودند که ناگهان این حیوان وارد رستوران شد. این حادثه در رستوران «سینگیتا ایبونی» واقع در شهر اِمپومالانگا رخ داد.

 

سپیده بزمی پور در چالش عکس بدون آرایش شرکت کرد+عکس دیده نشده

 

 

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه ورود این  پلنگ  به محوطه رستوران را نشان می‌دهد. این مرد بلافاصله با دیدن حیوان با تلفن همراهش از آن فیلم تهیه کرد. در این ویدئو مشاهده می‌شود  پلنگ  پس از ورود به رستوران بدون ایجاد مزاحمت برای مشتریان بلافاصله آنجا را ترک می‌کند. بنا به گفته مسئولان این رستوران چندی پیش نیز یک  پلنگ  که در تعقیب میمون‌ها بود وارد این مکان شده بود.

این ویدئو اولین بار در فیسبوک منتشر شد و از زمان انتشار تاکنون بیش از ۲۸۰ هزار بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران فیسبوک همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: واقعا شگفت انیگزه! ‌ای کاش آنجا بودم و از نزدیک این صحنه و این حیوان را تماشا می‌کردم. واقعا کسانی که آنجا حضور داشتند و از نزدیک این حیوان زیبا را دیدند بسیار خوش شانس بودند.

 

منبع:رکنا

ارسال نظر