کد خبر : 5174

مردی که یک سگ را آزار داده بود به دست پلیس رباط کریم دستگیر شد.

به گزارش ستاره پارسی :

 سرهنگ موسوی رئیس پلیس فتا غرب استان تهران  اظهار داشت : برابر رصدهای صورت گرفته در راستای پیشگیری و مقابله با نشانگاه‌ها و عاملان ترویج خشونت در  شبکه‌های اجتماعی ، فیلمی دلخراش منتشر شده است که در آن مردی در یک حرکت غیر انسانی به همراه آزار و اذیت اقدام به کشتن یک قلاده سگ کرده است.

 

تیکه ی جنجالی آقای مجری به مسئولین وخرج کردن پول های بیت المال+فیلم

 

 

این مقام انتظامی بیان کرد: این فیلم در همان ساعت اولیه  انتشار ، توسط کارشناسان پلیس فتا غرب استان تهران رصد شده و بلافاصله به صورت پرونده‌ای ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.​

 

 

سگ‌آزاری وحشتناک توسط مرد سنگدل در رباط‌کریم

سرهنگ موسوی در تشریح جزئیات دستگیری این  فرد حیوان آزار  گفت: کارشناسان پلیس فتا با بررسی فنی موفق به شناسایی متهم مورد نظر شدند و پس از هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی ، ضمن دستگیری متهم، وی را به پلیس فتا غرب استان تهران منتقل کردند.

رئیس پلیس فتا غرب استان تهران با اشاره به اینکه متهم به این اقدام  غیر انسانی  و خشن اعتراف کرد از تحویل وی به مراجع قضایی جهت سیر مراحل قانونی پرونده اش خبر داد.

این مقام مسئول تصریح کرد:  حیوان آزاری  به هر شیوه و با هر انگیزه ممنوع است و مرتکب یا مرتکبان، به مجازات مندرج در قانون محکوم خواهند شد؛ مضاف بر این که از منظر اعتقادی و انسانی نیز این گونه رفتارها مذموم بوده و پلیس به شدت با هر گونه رفتار خشن که ترویج خشونت را در پی داشته باشد مقابله کرده و برخورد قانونی می‌ کند.

وی از شهروندان خواست: با کسب آگاهی از آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی از ارتکاب این جرایم خودداری کنند و در صورت مشاهده انتشار هرگونه کلیپ مجرمانه یا خشن به ‌سرعت از طریق بخش ارتباطات مردمی سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir موضوع را اطلاع دهند تا در اسرع وقت با افراد خاطی برخورد قانونی صورت گیرد.

ارسال نظر