کد خبر : 5314

ارزش بیت کوین در نیمه اول سال جاری میلادی بیش از ۲۷ درصد در بحبوحه عملکرد متوسط فلزات گرانبهایی چون طلا، نقره و پلاتین افزایش یافت.

 بیت کوین درخشندگی خود را در نیمه اول 2020 نشان داد و ارزش آن بیش از 27 درصد در بحبوحه عملکرد متوسط فلزات گرانبهایی چون طلا، نقره و پلاتین افزایش یافت.

 


تصادف دلخراش فوتبالیست معروف با موتور و بستری وی در بیماستان+عکس لورفته


 

  با اینکه طلا توانست 15 درصد در نیمه اول 2020 رشد داشته باشد و اواخر ژوئن به بالاترین حد طی 8 سال گذشته برسد، ولی عملکردی ضعیف تر از بیت کوین نشان داد. نقره و پلاتین هر دو  نیمه اول 2020 را با رشد منفی به پایان رساندند.

 

 با توجه به افزایش ارتباط بین ارزهای مجازی با بازارهای سهام، تحلیلگران هیچ  شکی در مورد عملکرد قدرتمند بیت کوین نداشتند.

 

 چرا سود بیت کوین را با طلا و سایر فلزات گرانبها مقایسه می‌کنند؟ طلا آرمانی ترین سرمایه بیت کوین است. طلا هم مانند بیت‌کوین یک کالای نادر است که ارزش آن کاملاً از ارزش افزوده آن ناشی می شود.
 

ولی سرمایه گذاران بیت کوین برخلاف طلا بی ثبای های شدیدتری را تجربه کرده اند. نقره و پلاتین در نیمه اول 2020 بی ثبات تر از طلا بوده اند.

 


ادا و اصول های سحر قریشی با آهنگ محمدعلیزاده جنجالی شد+فیلم لورفته


 

بیتکوین و طلا بر اساس عملکردشان طی 6 ماه گذشته بیشتر سرمایه هایی مکمل یکدیگر بوده اند تا رقیب. طبق گفته دیوید لیفتچیتز، از تاجران شرکت تجارت ارز مجازی اکسو آلفا، با توجه به بی ثباتی تاریخی بیت کوین، نگه داشتن همزمان طلای فیزیکی و دیجیتال امنیت بیشتری نسبت به سرمایه گذاری در یکی از آنها به وجود می آورد.

 

منبع:تسنیم

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍