کد خبر : 5323

عمارت فوق لاکچری سلنا گومز +عکس های جنجالی و باشکوه

سلینا گومز خواننده محبوب آمریکایی عمارت باشکوه و زیبای خود را به فرنچ مونتانو، رپر 31 ساله و نامزد سابق کلوئی کارداشیان فروخته است در ادامه این عمارت را با هم مرور خواهیم کرد

عمارت فوق لاکچری سلنا گومز +عکس های جنجالی و باشکوه

سلنا گومز متولد 31 تیر 1371 است.سلنا گومز در تگزاس آمریکا، خواننده است.سلنا گومز  دیپلمه وسلنا گومز تنها فرزند خانواده است، سلنا گومز بجز خوانندگی، بازیگر و طراح مد است.سلنا گومز مادرش آماندا داون بازیگر ایتالیایی اصل و پدرش ریکاردو گومز اهل مکزیک است.سلنا گومز دیپلم خود را در سال 1389 با تحصیل در خانه گرفت.

 


رضا صادقی از دختر خوانده اش رونمایی کرد+فیلم و عکس


 

فرنچ مونتانو، رپر ۳۱ ساله و نامزد سابق کلوئی کارداشیان(یکی از خواهران کیم کارداشیان) عمارت زیبای سلینا گومز واقع در هیدن هیلز را از وی خریداری کرده است.

  گفته می شود مونتانو این خانه پنج اتاق خوابه را تنها با پرداخت ۳٫۳ میلیون دلار خریده ، در حالی که سلینا گومز، ستاره موسیقی پاپ آن را در ماه نوامبر به قیمت ۴٫۴میلیون دلار برای فروش گذاشته بود و فرنچ مونتانو با ۳۰۰ دلار ارزان تراین خانه را از آن خود کرده است.

سلینا گومز(راست) خواننده مشهور پاپ و فرنچ مونتانو (چپ) رپر و نامزد سابق کلوئی کارداشیان فرنچ مونتانو که نام اصلی او کریم کاربوچ است، اکنون می تواند از این خانه سبک مدیترانه ای هشت هزار فوت مربعی که دارای یک خانه مهمان و دو پارکینگ است لذت ببرد خانه سابق سلنا گومز .

از جمله دکورهای چشمگیر این خانه یک اتاق غذاخوری رسمی به رنگ فیروزه ای و بنفش است که پنجره های آن تا دوطبقه بلندی دارد و لوسترهای قفسی در آن خودنمایی می کند.

 

فرنچ مونتانو یک پسر شش ساله

 

فرنچ مونتانو یک پسر شش ساله به نام کروز از همسر سابقش دین کاربوچ دارد، آنها

در سال ۲۰۱۴ طلاق گرفتند و در همان سال مونتانو با کلوئی آشنا شد

فرنچ مونتانو یک پسر شش ساله به نام کروز از همسر سابقش دین کاربوچ دارد، آنها در سال ۲۰۱۴ طلاق گرفتند و در همان سال مونتانو با کلوئی آشنا شد اتاق پرو این خانه نیز به اندازه یک آپارتمان کوچک است و به گزارش پرشین وی کاملا می تواند برای همه لباس های یک ستاره جا داشته باشد و اگر هوس خوردن غذا در فضای بیرون و لذت بردن از محیط اطراف را داشته باشد، یک آشپزخانه فضای باز مجهز به اجاق آجری پیتزاپزی نیز برای وی محیا است.

صاحب جدید این عمارت همچنین می تواند در زیر آسمان به همراه خانواده و دوستانش در تراس خانه که دارای میز غذاخوری بزرگ و شومینه است شام دورهمی خود را صرف کند.

 

 

خانه سابق سلنا گومز

عمارت باشکوه سلنا گومز

خانه سابق سلنا گومز

دکوراسیون خانه سلینا گومز

خانه سابق سلنا گومز

عمارت باشکوه سلنا گومز

خانه سابق سلنا گومز

عمارت باشکوه سلنا گومز

عمارت باشکوه

خانه سابق سلنا گومز

عمارت باشکوه

خانه سابق سلینا گومز خواننده پاپ

خانه سابق سلنا گومز

خانه سابق سلنا گومز

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ