کد خبر : 5373

منوچهر هادی به انتقاد استفاده کنندگان ویلچر به سرنوشت شخصیت نکیسا در سریال "دل" واکنش نشان داد.

منوچهر هادی زادهٔ ۲۸ مرداد ۱۳۵۱است.منوچهر هادی زاده تهران است.منوچهر هادی کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینما و تلویزیون ایرانی است.منوچهر هادی همسر یکتا ناصر، بازیگر ایرانی است. منوچهر هادی  درسال ۱۳۶۳ در جنگ ایران و عراق پدرش را از دست داد و پس از دریافت دیپلم در رشته الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت و تجربه‌هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و مسئول تدارکات را از سر گذراند.

 


نعیمه نظام دوست از بی شوهری اعتراض کرد+فیلم


 

منوچهر هادی  در واکنش به انتقاد برخی  معلولین  و استفاده کنندگان  ویلچر  در خصوص سرنوشت شخصیت نکیسا در سریال دل با انتشار متنی نوشت: "سلام و درود به همه  معلولینی  که از  ویلچر  استفاده میکنن و سریال دل رو مشاهده کردن.

ظاهرا عده ای از شما عزیزان انتقاد کردین که چرا عقوبت  نکیسا  در داستان دل باید روی  ویلچر  طراحی بشه.همه شما عزیزان دل ما هستین بدون ترحم و بدون اغراق، همه شما دوست‌داشتنی و قابل احترام هستین برای همه مردم جهان و به طور خاص مردم شریف ایران.

 


سحر قریشی از مشکلات ازدواج اولش پرده برداشت+فیلم صحبت های وی


سریال دل

 

 منوچهر هادی در ادامه گفت:  "نکیسا  در سریال دل خودش باعث این معلولیت شده در اقدامی که تصمیم به خودکشی داشته. اصلا ارتباطی به کسانی که معلول مادرزاد هستند یا در سانحه ای ناخواسته و یا به اشتباه و یا تصادفی معلول شدند، ندارد.

چطور همچین برداشتی کرده اند بعضی از عزیزان معلول؟

مگر می‌شود شما رو دوست نداشت و در مورد شما اینطور قضاوت کرد؟

آیا یک قاتل یا خلافکاری که به هر دلیل مجازاتش اعدام است و مرگ پایان زندگی و یا عقوبت کارش هست را می‌توان با کسی که در راه خدا کشته شده، با هم مقایسه کرد؟ مگر هر دو مرگ نیست؟

 


 

سریال دل پشت صحنه

 

اگر یک دکتر یا یک قاضی یا یک فرد مذهبی یا یک پلیس تخلفی انجام بدهند می‌شود او و کار زشتش را به تمام همکاران شریفشان نسبت داد؟البته که نه.

شما برای شخص من بعنوان کارگردان این سریال محترم هستین و بنده اصلا این تحلیل را قبول ندارم، و این برداشت غلط از این صحنه را در مقایسه و ربط به  معلولین  عزیز  ویلچری  نادرست و اشتباه میدانم.شما عزیزان دل من هستین و دست تک تکتان را میبوسم.آرزوی سلامتی برای شما و خانواده محترمتان دارم.خدا نگهدارتون باشه"

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍