کد خبر : 5435

خانم بازیگر جوان در خصوص سو استفاده هایی که در جامعه هنری از او شده می گوید.

ساناز طاری  بازیگر جوان 24 ساله که در سریال پدر خوش درخشید و همچنین بازی در گشت 2 نیز توانست موقعیت خوبی برای نمایش استعداد ساناز طاری باشد.  ساناز طاری   بازیگر جوان تئاتر، تلویزیون و سینما است.ساناز طاری   دبیرستان را در هنرستان سوره به تحصیل پرداخته.  ساناز طاری به تازگی با موضوع کشف حجابش حواشی بسیاری را به وجود آورده است.

 


رنامه " می تو " ویژه برنامه ای است در خصوص خانم هایی که به واسطه حضورشان در جامعه دچار آسیب شده اند، در این قسمت یک بازیگر جوان و تازه کار با اسم مستعار به اسم " آسمان " حضور پیدا کرد و در خصوص سو استفاده هایی که در جامعه هنری از او شده است می گوید: برای یک فیلم سینماییدعوت به کار شدم و در نهایت یکی از عوامل فیلم با من تماس گرفت و گفت: بیام دنبالت و یا ماشین برات بگیرم؟ و زمانی که تنشی بین ما پیش آمد به من گفت: نکنه تو از این خانواده سنتی ها هستی!؟"

 

 

آسمان  در ادامه گفت که خانواده ام همیشه حامی من بوده هستند و از آن ها به خاطر حمایت هایشان تشکر کرد و این مسائل این چنینی متاسفانه در همه مشاغل در  جامعه  متوجه خانم ها می شود.

دراین برنامه مطرح شد که زمانی که پیشنهادهای  بی شرمانه  توسط عوامل فیلم به خانم ها می شود، بهترین گزینه درمیان گذاشتن با بزرگان پروژه ، جهت شناسایی این افراد است و نباید پنهان کاری کرد. 

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍