کد خبر : 5484

سرمربی سرخپوشان در شرایطی پا به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان گذاشته، که اینبار حریف ازبکستانی را پیش روی خود می‌بیند.

 بعد از صعود از مرحله گروهی به عنوان صدرنشین و در ادامه حذف السد مدعی از این رقابت‌ها، اکنون یحیی گل محمدی تنها دو گام با فینال لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2020 فاصله دارد. جایی که ابتدا باید از سد پاختاکور ازبکستان بگذرد و خود را مهیای تقابل با یکی از رقبای عربستانی کند. سرمربی سرخپوشان با توجه به محرومیت سیامک نعمتی، در بازی با پاختاکور مجبور به ایجاد چند تغییر در ترکیب اولیه خود شده است.

 


ساعت بازی پرسپولیس و پاختاکور در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه


 

حامد لک بار دیگر درون دروازه سرخپوشان حاضر خواهد شد. دروازه‌بان پرسپولیس که در بازی قبلی با توجه به نمایشی که داشته در تیم منتخب مرحله قرار گرفته، با دریافت تنها یک گل از روی نقطه پنالتی طی پنج بازی اخیر، نمایشی درخشان به جا گذاشته و اینبار هم یحیی امیدوار به تداوم این روند برابر پاختاکور خواهد بود.

 


 

خط دفاعی پرسپولیس با توجه به غیبت سیامک نعمتی با یک تغییر برابر حریف حاضر خواهد شد. شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان بار دیگر در قلب دفاعی حاضر خواهند شد و در سمت چپ نیز سعید آقایی به بازی خواهد پرداخت. در سمت راست مهدی شیری که پیش از بازی با السد به اردوی سرخ‌ها اضافه شده بود، جانشین سیامک نعمتی در این بازی در پست راست دفاعی خواهد بود.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و پاختاکور امروز (چهارشنبه) ساعت ۲۱:۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه به مصاف هم خواهند رفت.

 

منبع:ورزش سه

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍