کد خبر : 5555

مریم امیرجلالی نسبت به تفاوت پوشش بازیگران در هنگام ساخت فیلم انتقاد کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

مریم امیرجلالی  زاده ۲۹ آذر ۱۳۲۶ است.مریم امیرجلالی در تهران متولد شده است.مریم امیرجلالی هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران است. شهرت مریم امیرجلالی بیشتر به خاطر بازی در مجموعه‌های طنز سال‌های دهه ۸۰ خورشیدی می‌باشد. مریم امیرجلالی  به عنوان خواننده با گروه موسیقی «بیان» نیز همکاری داشته‌است.

 

 

مریم امیرجلالی  در یک گفت و گوی دوستانه در خصوص پیشنهادهای کاری که به او می شود، گلایه کرد و گفت: هر جا ما را دعوت به کار می کنند، خانه ما یا میدان مولوی، خیابان شاپور و یا بیغوله های زیر پل مدیریت است و اما فیلم هایی که به نور چشمی ها می دهند، ویلای لواسان به همراه استخر و جکوزی است.​

 

مریم امیرجلالی

 

 امیرجلالی  در ادامه گفت: یکسری بازیگران لباس ها و آرایش هاس خاص در هنگام بازی دارند و من به یاد دارم وقتی من موهایم از زیر روسری بیرون می زد، صد دفعه تهیه به گریمور می گفت که روسری من را درست کند، چطور شده که حالا این همه شیک و لاکچری شدید ، موهای رنگ شده خانم ها از زیر روسری بیرون است و با آرایش های غلیظ ولی ایراد نمی گیرید، موی ما فقط نباید دیده می شد، اگر قانون است برای همه باید باشد، من با تمام وجودم به قانون احترام می گذارم.

 

منبع:رکنا

ارسال نظر