کد خبر : 5610

عیسی آل کثیر، مهاجم پرسپولیس که با محرومیتی عجیب از سوی AFC روبه‌رو شده، در فرودگاه در کنار برادرزاده‌اش مصاحبه کرد‌.

عیسی آل کثیر  ( متولد ۱۸ بهمن ۱۳۶۸- دزفول) بازیکن فوتبال اهل ایران است.عیسی آل کثیر در پست مهاجم برای تیم فوتبال پرسپولیس بازی می کند. عیسی آل کثیر در زمان عضویت در تیم آلومینیوم هرمزگان، آقای گل رقابت های لیگ آزادگان ۹۴–۱۳۹۳ شد.اخراج عیسی آل کثر در بازی حساس پرسپولیس و النصر بخاطر شادی پس از گلش حواشی بسیاری را به وجود آورد.

 


خبرداغ:استاد شجریان در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند+جزئیات وضعیت وی

 


 

در حالی که تنها 2 ساعت تا آغاز بازی تیم های پرسپولیس و النصر عربستان باقی مانده است، کنفدراسیون فوتبال آسیا با اعلام حکمی علیه مهاجم گلزن این تیم، شوک وحشتناکی به اردوگاه ایرانی ها وارد کرد.

پس از پیروزی پرسپولیسی ها در دیدار مرحله یک چهارم نهایی، مسئولان تیم پاختاکور ازبکستان به دلیل شادی گل خاص عیسی آل کثیر، از این مهاجم به کمیته انضباطی afc شکایت کرده و دلیل آن نیز شادی نژاد پرستانه عنوان شده است. توضیح در این باره اینکه عیسی در دو سه سال اخیر با قول و قراری که با برادرزاده کم سن و سال خود  گذاشته بود پس از گلزنی، با دو انگشت در دو طرف سر خود، چشمانش را می کشید. حرکتی که پس  از دو گلی که از سوی آل کثیر به ثمر رسید نیز انجام شد اما این حرکت او از سوی ازبکستانی ها ی عصبانی از شکست، مسخره کردن آنها استنباط شد و به همین دلیل به کنفدراسیون فوتبال آسیا، شکایت خود را ارائه کردند.

 

 

پس از این اتفاق، عیسی درباره حرکت خود در مصاحبه های مختلف توضیح داد تا شاید در این باره ابهامات از بین برود، حرکتی که تقریبا اثری بر شکایت رسمی ازبک ها نداشت چرا  که نه این بازیکن بلکه مسئولان تیم باید به اعتراض علیه شکایت ازبک ها و ارائه مستندات خود در این باره اقدام می کردند که گویا این اتفاق نیفتاد.

 

خبرجدید:لیلا اوتادی از کراش دختران اکباتان بر روی آقای فوتبالیست پرده برداشت+فیلم جنجالی

 

 

البته روز گذشته مسئولان تیم عنوان کردند که در این باره توضیحات خود را به afc ارائه کرده اند اما باید قبول کرد که به احتمال فراوان این اتفاق هرگز نیفتاده چرا که ارائه کمترین اسناد (عکس و فیلم) از شادی گل های آل کثیر یا همین عکس های مربوط به او و برادرزاده اش، می توانست به راحتی مسئولان تصمیم گیرنده در این باره را روشن کند و موضوع عدم تمسخر ازبکستانی ها به اثبات برساند. معلوم نیست پرسپولیسی ها نامه را به کجا داده اند و اگر نامه ای در کار باشد، با چه ادبیاتی آن را نوشته اند؟آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍