کد خبر : 5792

بازپخش سریال نجوا در جدول پخش شبکه آی فیلم قرار گرفته است که در ادامه زمان و ساعت پخش تکرار آن را می خوانید سریالی که به کارگردانی ابراهیم شیبانی تولید شده است.

به گزارش ستاره پارسی :

مجموعه تلویزیونی «نجوا» به نویسندگی و تهیه کنندگی سعید شاهسواری و کارگردانی ابراهیم شیبانی از یکشنبه دوازدهم مرداد روی آنتن آی ‌فیلم فارسی می‌رود.

 


خبرداغ:سید بشیر حسینی نسبت به پخش شدن فیلم رقصش واکنش نشان داد+فیلم جنجالی

 

این سریال در سال 97 در  ۴۸ قسمت از شبکه یک سیما پخش گردید و حال بار دیگر روی آنتن شبکه آی فیلم رفته است.

 

این سریال ژانری اجتماعی دارد و در خلاصه داستان آن آمده است: جلال شایان بعد از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه، در کتاب‌فروشی استادش هرمزی کار می‌کند. تنها فرزند هرمزی دختری‌ است به نام فروغ که مترجم آثار ادبی است. دیدارهایی که به واسطه‌ی کار جلال در کتاب فروشی میان او و فروغ اتفاق می‌افتد، منجر به علاقه و تصمیم آنها به ازدواج می‌شود. فروغ به یک زندگی ساده و توأم با عشق راضی‌ است اما جلال سرِ پُر سودایی دارد و … .

رزق حلال، یتیم­‌نوازی، نقش محوری مادر، امید به نسل نو، آسیب­‌های اجتماعی و طلاق و تشویق به تولید از محورهای محتوایی مجموعه تلویزیونی نجوا است.

سجاد افشاریان، پوریا رحیمی سام، نغمه ارجمند، الهام نامی، مسعود کرامتی، محمد علی نجفی، احمد حامد، ایوب آقاخانی، مسعود دلخواه، وحید نفر،  سوگل خلیق ،  مجید نوروزی ، محسن بهرامی، محمد مختاری، پریسا صبوری نژاد، محمد ساربان، مهدی بجستانی، محمود نظرعلیان، کتانه افشاری نژاد، علی میلانی، پوریا رستمی، محسن سلیمانی، شهین نجف‌زاده و مهدی احمدی از  بازیگران سریال نجوا  هستند.

 


خبرداغ:بیوگرافی کامل الهام نامی بازیگر سریال نجوا+عکس


 

مجموعه تلویزیونی « نجوا » از یکشنبه ۱۲ مرداد، هر شب ساعت ۲۰ از  شبکه آی ‌فیلم  پخش، و در ساعت‌های ۴ و ۱۲ روز بعد تکرار می‌شود.

ارسال نظر