کد خبر : 5978

مدتی است که خبرهایی از رابطه و دوستی دنیا جهانبخت سلبریتی پرحاشیه اینستاگرامی با مهراد جم خواننده تازه کار ایرانی مهراد جم منتشر می شود.

مهراد جم  متولد 14 مرداد 1376 است.مهراد جم متولد  آبادان است.مهراد جم خواننده است.مهراد جم از هنرمندان تازه ظهور کرده می باشد که از ترانه سرایی و آهنگسازی شروع کرد و حالا مهراد جم در قامت خواننده پاپ فعالیت می کند که مهراد جم مورد اسقبال زیادی قرار گرفته استمحسن سعیدی کیا از هنرمندان تازه ظهوری است که با ورود به عرصه موسیقی خود را نام هنری «مهراد جم» معرفی کرده است.مهراد جم یکی از خوانندگان پاپ کشور است که با آهنگ شمال به شهرت رسید.​

 

به تازگی خبر مهاجرت مهراد جم و دوستیش با دنیا جهانبخت حواشی بسیاری داشته و آنها با منتشر کردن عکس های دونفره ی خودشان به این حواشی دامن زندند:

 

 

 

دوستی مهراد جم و دنیا جهانبخت؟

 

به گزارش امروزیا، طبق اخبار رسیده دنیا جهانبخت دختر پر حاشیه اینستاگرامی با مهراد جم خواننده تازه کار پاپ وارد رابطه دوستی شده است. عکس دو تایی مهراد جم با دنیا جهانبخت در گذشته نیز منتشر شده بود اما فقط در حد شایعه باقی مانده بود اما این بار مهراد جم با انتشار استوری در اینستاگرام خود که در حال خواندن آهنگی از رضا پیشرو خواننده رپ است شایعه دوستی و رابطه اش با دنیا جهانبخت را به حقیقت بیشتر نزدیک کرد.

 

در این استوری که عکس و فیلم آن را در زیر می بینید دست دختری با لاک قرمز بر شانه ی مهراد جم مشخص است.

 

دست دنیا جهانبخت بر شانه مهراد جم

 

دانلود استوری مهراد جم به همراه دنیا جهانبخت


خبرداغ:ناگفته های زندگی مهراد جم/از نحوه ی خواننده شدن تا حواشی+عکس


در همین حال دنیا جهانبخت نیز با انتشار عکسی که در آن پسری را در آغوش گرفته نیز به شایعه ها در رابطه با دوستی اش با مهراد جم را دامن زده است. عکس زیر از استوری دنیا جهانبخت در اینستاگرام او گرفته شده و کاملا مشخص است که پسری که در آغوش دنیا جهانبخت است شکل و شمایل مهراد جم را دارد.

 

دنیا جهانبخت در آغوش مهراد جم

 

دنیا جهانبخت کیست؟

 

دنیا جهانبخت زاده 30 آبان 1368 در تهران، از سلبریتی های مشهور اینستاگرام و فضای مجازی است. او بیشتر شهرت خود را از طریق ماجرای دوستی و شکست عشقی اش از ساسی مانکن خواننده مشهور پاپ و سپس انتشار فیلمی از خودکشی با روسری در فضای مجازی کسب کرده است.

 

 

دنیا جهانبخت که چند سالی است ساکن ترکیه و انگلیس است بیش از 9 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و در حال حاضر مشغول به انتشار تصاویر خود در این شبکه اجتماعی است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    مهراد مجبوره این کارا رو بکنه چرا نمیفهمین اگ یادتون باشه اوتو ذ
    دوتا از لایواش گفت وقتی رو چشمش زوم میکنه یعنی تو دردسر افتاده جدیدا مهراد همش داره رو چشماش زوم میکنه

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍