کد خبر : 6048

دختر آبادانی که فیلم کتک خوردن او توسط 2 زن و لمس بدنش توسط مامور حراست جنجالی شده است با وثیقه 140 میلیون تومانی آزاد شد.

به گزارش ستاره پارسی :

 

 

 همزمان مامور حراست با قرار قانونی روانه زندان شد و 2 زن که دختر آبادانی را کتک زده و دماغش را شکسته اند با سپردن وثیقه آزاد شدند.​

 

خبرداغ:سحر زکریا دست بردار تیکه و کنایه به مدیری نیست!/مدیری سکوتش را نمی شکند؟+عکس

 

 

بلافاصله بعد از ورود مامورلن کلانتری 11 آبادان به ماجرای این درگیری مشخص شد که دختر آبادانی با خانوداه یکی از مردان سرشناس پالایشگاه آبادان کدورت داشته که روز حادثه با در اختیار داشتن شوکر برقی ،تیغ موکت بری و چسب به خانه آن ها وارد شده است و حتی به کودک این خانواده آسیب وارد کرده است.

 

در این صحنه مادر کودک و زن فامیل به دخترآبادانی حمله کرده اند و با ضربه های سنگینی دماغ این دختر را شکسته اند و زمانیکه دعوا به بیرون از خانه کشانده شده است یک مامور حراست محدوده خانه های سازمانی پالایشگاه در اقدامی غیر اخلاقی نه تنها ابتدا پا روی بدن دخترآبادانی گذاشته است بلکه سپس با باطوم روی بدنش فشار آورده و در نهایت با دست خود بدن دختر جوان را لمس کرده است.

 

این مامور حراست با وجود ابراز پشیمانی و دفاعیات در برابر بازپرس پرونده بخاطر اتهامی که داشت با قرار مناسب روانه زندان شد.

 

دخترآبادانی نیز بازجویی شد و با ادعاهایی مبنی بر اینکه از پدر خانواده بخاطر رفتارهای غیرمسئولانه و اخراج او از محل کار با وجود صمیمیت قبلی و مدت دار کینه به دل داشته است اما برای صحبت کردن با همسر این مرد به آن خانه رفته است و در صحنه درگیری فرصت استفاده از شوکر را هم به دست نیاورده است.

 

دختر آبادانی هیچ توضیحی درباره همراه داشتن چسب نواری پهن و تیغ موکت بری و شوکر نداشته و تنها بواسطه وضعیت وخیم دماغ شکسته اش که نیاز به درمان داشت با سپردن وثیقه 140میلیون تومانی آزاد شد تا بزودی به دادسرا احضار و تحت بازجویی قرار گیرد.

خبرجدید:دختر آبادانی نسبت به حواشی اخیر واکنش نشان داد/حقیقت چه بود؟+فیلم

در این ماجرا 2 زن هم که دخترآبادانی را کتک زده و دماغش را شکسته اند به دادسرا احضار شدند و ادعا کردن دخترجوان قصد حمله به آنان را داشته و چون ابتدا کودک خانواده را هدف قرار داده است آنها به وی مجال اقدام نقشه اش را نداده و در این درگیری دخترآبادانی را هدف ضربه قرار داده اند.

 

بنابه گزارش اختصاصی رکنا؛ تحقیقات ویژه در این اتفاق ادامه دارد و هر نوع ادعایی توسط دختر آبادانی و ۲ زن دیگر مورد توجه و تحت بررسی است.

 

واکنش پلیس آبادان

در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی که دو نفر خانم یک دختر جوان را مورد ضرب و جرح قرار داده بودند و از همسایگان درخواست تماس با پلیس ۱۱۰ را داشتند بلافاصله پس از تماس‌های مردمی، پلیس آبادان در کوتاه‌ترین زمان ممکن در صحنه حاضر شد و طرفین نزاع را به کلانتری منتقل کرد.

 

480

 

 

تحقیقات اولیه پلیس حاکی از اختلاف قبلی زن جوان با این خانواده را نشان می داد که در این رابطه پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات پلیس آغاز شد.

 

شایان ذکر است، طرفین نزاع پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و نتیجه اقدامات پلیس متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

 

واکنش رییس دادگستری خوزستان

 

حجت الاسلام والمسلمین مرادی اظهار داشت: یک خانمی به خاطر اختلاف قدیمی و همچنین تسویه مالی با یکی از پرسنل شرکت نفت به منزل ایشان می‌رود. این خانم که همراه خود مواد آتش زا، و مقداری اسید نیزداشته است در ابتدای درگیری با اهالی خانه از تیزبر به عنوان تهدید استفاده کرده است.

 

رئیس کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه برادر این خانم نیز توسط این فرد توصیه به اشتغال داشته است و به تازگی اخراج شده است و این موضوع نیز از موضوعات درگیری بوده است افزود: در این درگیری خانم صاحب خانه نیز متقابلاً این خانم را مجروح کرده است. که اقدامات قضائی در مورد طرفین صورت گرفته است.

 

وی بیان داشت: طبق اظهارات این خانم موارد دیگری نیز مطرح است که در این خصوص تحقیقات در حال انجام می‌باشد. مأمور نگهبانی که اقدام به کار بسیار ناشایستی کرده است بازداشت و روانه زندان شده است.

 

وی همچنین افزود: این پرونده به صورت ویژه در حال رسیدگی است.

 

فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن زن جوانی از سوی اعضای یک خانواده در آبادان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود و با صورتی خونین در اختیار ماموران حراست قرار گرفت.

 

 

این فیلم که حاشیه های زیادی همراه داشت با موج اعتراضاتی از نحوه برخورد مامور حراست اقدام اعضای خانواده را به همراه داشت که یک منبع آگاه در آبادان توضیحاتی را در این خصوص داد.

 

ماجرای کتک زدن زن آبادانی چه بود؟

 

یک منبع آگاه در پلیس آبادان به خبرنگار رکنا گفت: در پی انتشار فیلمی مبنی بر دستگیری یک خانم از سوی اهالی یک خانه و به کمک ماموران حراست تحقیقات پلیس صورت گرفت.

 

وی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحبخانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و ماموران حراست منطقه دستگیر و تحویل ماموران کلانتری قرار گرفته است.

 

سروان کمایی ادامه داد: شنیده ها حاکی از آن است، شایعاتی مطرح شده که زن جوان با در دست داشتن اسید و شوکر به این خانه در منطقه بریم حمله کرده که پس از حضور در خانه چند زن جوان او را به شدت کتک می زنند و او را روی زمین خوابانده و نیروی حراستی منطقه با حضور در محل اقدام به دستگیری وی می کنند.

 

بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد 

ارسال نظر