کد خبر : 6178

کامبیز دیرباز ، هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران با انتشار عکسی از شجاع خلیل زاده در اینستاگرام به حرکت او در بوسه لوگوی الریان طعنه زد.

کامبیز دیرباز در دوازدهمین روز از شهریور ماه 1354 در تهران متولد شد، او یکی از بازیگران خوب سینما و تلویزیون است که اصالتی تنکابنی دارد. کامبیز دیرباز در رشته بازیگری تحصیل کرده و فارغ التحصیل دانشکده هنرهای دانشگاه آزاد اسلامی میباشد. کامبیز دیرباز در سال 1376 زمانی که 22 سال سن داشت با تئاتر سیاوش خوانی وارد عرصه هنر شد. در سال 1378 با بازی در فیلم سینمایی دختران انتظار پا به دنیای سینما گذاشت و با بازی در اخراجی ها به شهرت فراوانی دست یافت.کامبیز دیرباز متاهل است و یک دختر به نام نیاز دارد.

 

شیوه جدایی  شجاع خلیل زاده  از پرسپولیس و انعقاد جنجالی این بازیکن باعث رنجش هواداران سرخ ها شد. به طوری که خلیل‌زاده پس از بازگشت پرسپولیس از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، قراردادش را یک طرفه با  پرسپولیس  فسخ کرد و با عقد قراردادى 2 ساله به باشگاه الریان پیوست.​

اما شجاع به عنوان پنجمین بازیکن خارجى الریان حرکت دور از انتظاری را بعد از امضای قراردادش با الریان انجام داد و در لباس الریان لوگوی این تیم را بوسید.

این حرکت به حدی در نظر اهالی فوتبال و علی الخصوص هواداران پرسپولیس عجیب بوده که در پست خداحافظی شجاع که شب گذشته و پس از اعلام رسمی انتقال، در صفحه اینستاگرام این بازیکن منتشر شد، به سختی می‌توان کامنت مثبتی پیدا کرد؛ گفتنی است که خلیل‌زاده در این پست خداحافظی تلویحا از بازگشت به پرسپولیس هم حرف زده اما هواداران عصبانی و ناراحت پرسپولیس در جواب خلیل زاده به او گفته اند که دیگر فکر برگشت را از سرش بیرون کند.

 

خلیل زاده بوسه لوگو الریان

 

در این میان بازیگران هواداران تیم قرمزها نیز از این رفتار شجاع ناراحت شدند و واکنش نشان دادند.


خبرداغ:خبرنگار معروف روابط نامشروع ساناز طاری با سلبیریتی ها را فاش کرد!


که البته شجاع مدافع پیشین پرسپولیس در مورد  عکس بوسه زدنش  به  لوگوی الریان  قطر توضیحاتی ارائه کرد و گفت: واقعا قصد نداشتم با این کار هواداران عزیز پرسپولیس را برنجانم، اما یکی از مسئولان باشگاه از من خواست که این کار را انجام دهم.

او ادامه داد: شما بگویید وقتی یکی از مسئولان باشگاه این کار را از من درخواست کرد آیا می‌توانستم جواب منفی بدهم؟ متاسفانه یکسری از افراد از این عکس سوءاستفاده کرده‌اند، اما خدا خودش شاهد است که این کار را برای ناراحت کردن هواداران انجام ندادم. مسئول باشگاه از من چنین درخواستی داشت و من هم به درخواست او این کار را انجام داد.

خلیل‌زاده تصریح کرد: قصد من ناراحت کردن هواداران عزیز پرسپولیس نبود چرا که آن‌ها همیشه برای من محترم و مهم هستند. اگر این کار من باعث ناراحتی شده از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم و می‌گویم که هیچ قصدی برای ناراحت کردن آن‌ها نداشتم.

پیوستن شجاع خلیل‌زاده به الریان و انتشار عکس بوسه او به لوگو این باشگاه حواشی زیادی برای مدافع ملی‌پوش ایران ایجاد کرد.

از دیروز که عکس شجاع در فضا مجازی منتشر شد، هواداران پرسپولیس واکنش‌های تندی نسبت به او نشان دادند.کامبیز دیرباز  هنرپیشه سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از شجاع در اینستاگرام و با کنایه به او نوشت: بعضی‌ها هم ظاهرا سندروم بوس‌های بی‌قرار دارن. ما چقدر ساده بودیم... عشق است پرسپولیس و دیگر هیچ...

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • پرسپولیسی

  به این آقا چه ربطی داره واسه معروفیت داره انتقاد میکنه خودش واسه پول همه کار میکنه از نظر من شجاع کار اشتباهی نکرد پیشنهاد بهتر داشت رفت مطمئن باشین شماهم جای اون بودین همین کارو میکردین تازه اینقدی غیرت داشت بخاطر پرسپولیس زود نره وگرنه پیشنهاد خیلی وقته داره و این حجم از توهین رسول پناه عشق است شجاع همیشه دوست داریم

 • فرزاد

  وقتی تو کل کشور همه ریا میکنند از یک بازیکن فوتبال انتظاری نیست ...روزگار غریبی است

 • ناشناس

  چرا همه از شجاع بدشون اومده
  وقتی بشار لوگو پرسپولیس میبوسه اونا باید ناراحت شن

 • یگانه

  بیچاره تا دو روز پیش لوگوی پرسپولیس رو می‌بوسید

 • گولیت

  عشق است آبی استقلالی، هیچ وقت بازیکن استقلالی دل هوادارشو نمی‌شکنه، زنده باد استقلال پاینده باد دل های آبی

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍