کد خبر : 6197

هادی حسینی، تهیه کننده سابق مهرتاد جم از جزئیات مهاجرت او می گوید.

مهراد جم متولد 14 مرداد 1376 است.مهراد جم متولد  آبادان است.مهراد جم خواننده است.مهراد جم از هنرمندان تازه ظهور کرده می باشد که از ترانه سرایی و آهنگسازی شروع کرد و حالا مهراد جم در قامت خواننده پاپ فعالیت می کند که مهراد جم مورد اسقبال زیادی قرار گرفته استمحسن سعیدی کیا از هنرمندان تازه ظهوری است که با ورود به عرصه موسیقی خود را نام هنری «مهراد جم» معرفی کرده است.مهراد جم یکی از خوانندگان پاپ کشور است که با آهنگ شمال به شهرت رسید.​


خبرجنجالی:ازدواج مجدد مهدی پاکدل حقیقت دارد؟


 

 

 

هادی حسینی  تهیه کننده سابق  مهراد جم  در یک گفت و گوی دوستانه در خصوص مهاجرت مهراد جم گفت: شما وقتی یک گلدان بگیری و از آن مراقبت کنی، بعد خشک شدن، ناراحت می شوی. من  مهراد جم  را مثل پسرم دوست داشتم،بعد سفر چند روز اول با من در تماس بود، من مطمئن هستم که  مهراد جم  خیلی زود پشیمان می شود. ما با هم مثل پدر و پسر بودیم.​

 

مهراد جم

 

هادی حسینی  اظهار داشت:  مهراد جم  کم کم رفتارش طوری شده بود، که مشخص بود کسی در زندگی او هست و رفتارش با دوستانش تغییر کرده بود.دفتر موسیقی و وزارت فرهنگ و ارشاد خیلی با  مهراد جم  همکاری داشت.

هادی حسینی  گفت: شایعه است که من  مهراد جم  را به خارج از کشور فرستادم برای درآمد بیشتر و جذب شدن در سایت های شرط بندی، که این موضوع را  تکذیب می کنم.

 


خبرداغ:امین فردین عکس های خصوصی و نامتعارف ریحانه پارسا را پخش کرد+عکس


 

 

مهراد جم مسعود جهانی هادی حسینی

 

هادی حسینی  در این گفت و گو از  مهراد جم  خواست که به کشور بازگردد. او در ادامه گفت که حتی فکر نمی کنم خانواده او هم در جریان تصمیم او بوده باشند.  مهراد جم  با من قرارداد 20 ساله دارد وجای دیگری نمی تواند فعالین داشته باشد.

هادی حسینی  خطاب به  مهراد جم  در آخرگفت: به من گفته بودی نمی گذارم خم به ابرویت بیاید، کمر من را شکستی.

ارسال نظر