کد خبر : 6205

3 خواهر توسط همسایه شان مورد آزار شیطانی قرار گرفتند و به طرز دلخراشی جانشان را از دست دادند.

مردی 22 ساله به جرم تجاوز و قتل 3 دختربچه دستگیر شد.​

بر اساس گزارش پلیس هند، صادق 3 خواهر را که در همسایگی اش زندگی می کردند ربود و پس از تجاوز چند روزه با برق فشار قوی آن ها را به قتل رساند و پس از این جنایت جسد خشک شده سه دختربچه را در خیابان رها کرد و متواری شد.


خبرداغ:مهدی طارمی خبر ازدواجش را لوداد+فیلم جنجالی


پلیس حیدرآباد در حال گشت شبانه با جسد سیاه و سوخته شده سه کودک مواجه شد که با انتقال جسد به پزشکی قانونی و تحقیقات و معاینات اولیه متوجه هویت آن ها شد.

به گزارش افسرپرونده، 3 کودک که خواهر نیز بودند از هفته گذشته تاکنون گزارش مفقودی شان به اداره پلیس داده شد و پلیس در حال پیگیری آن ها بود که پس از گذشت 7 روز جسد سوخته شان در حوالی حیدرآباد کشف شد.

پزشکی قانونی با معاینه سه کودک فهمید که آن ها مورد تجاوز قرار گرفتند و بعد با برق فشار قوی کشته و جزغاله شدند.ماموران پلیس پس از اطلاع دادن به خانواده قربانیان و تحقیقات فهمیدند که پسر جوان همسایه شان مدت طولانی سه خواهر را با نگاه یا گاهی دست درازی مورد آزار و اذیت قرار داده بود و امکان دارد که این اتفاق توسط صادق رخ داده باشد.

خوشبختانه پلیس پس از چند ماه پیگیری و تعقیب و گریز توانست متهم را که در خانه پسرعمویش پنهان شده بود شناسایی و دستگیرکند.

منبع:رکنا

ارسال نظر