کد خبر : 6283

تصاویر جالب از چهره قبل شهرت برخی از خواننده های معروف هالیوود در آغاز شروع کارشان را تماشا کنید.

هرکسی باید از جایی شروع کند، از خوانندگی جاستین بیبر در یوتوب گرفته تا خواننده های دیگری همچون بریتین اسپیرز، جاستین تیمبرلیک و … همگی آنها قبل از شهرت جهانی امروزشان و وارد شدن به صنعت بزرگ سرگرمی، ظاهری همانند اکثر مردم داشتند. در زیر چهره فروتنانه و قبل شهرت برخی از موزیسین ها و خواننده های معروف هالیوود را در کنار چهره فعلی شان مشاهده می کنید.

خبرجنجالی:ریحانه پارسا با استوری جدیدش آبروی خودش را برد+عکس جنجالی

خواننده های معروف هالیوود

  • ماریا کری

ماریا کری در دهه ۱۹۹۰ حرفه خود را آغاز کرد و به گزارش پرشین وی در سال ۱۹۹۱ برای اولین بار در یک برنامه تلویزیونی به نام “The Arsenio Hall Show” ظاهر شد و مدت کوتاهی بعد اولین تک آهنگ خود را منتشر کرد.

خواننده های معروف هالیوود

 

  • بریتنی اسپیرز

بریتنی از کودکی خوانندگی را آغاز کرد. او اولین بار در ۱۱ سالگی در برنامه استعدادیابی “Star Search” در سال ۱۹۹۲ ظاهر شد و گرچه در آن رقابت ها به رقیب خود مارتی توماس باخت ولی بعد به برنامه “کلوب میکی موس” پیوست و در سال ۱۹۹۹ با آهنگ بسیار موفق “Baby One More Time” به سرعت معروف به “پرنسس پاپ” شد.

 

خواننده های معروف هالیوود

بریتنی اسپیرز

 

  • جاستین بیبر

مادر جاستین بیبر در سال ۲۰۰۸ شروع به آپلود کردن خوانندگی پسرش در یوتوب کرد که آن زمان تنها ۱۲ سال داشت و بدین طریق تهیه کننده های موسیقی استعداد او را کشف کردند.

 

جاستین بیبر

جاستین بیبر

 

  • د ویکند

ایبل تسفای از خواننده های معروف هالیوود است که بیشتر با نام د ویکند شناخته می شود. در فوریه سال ۲۰۱۱ سه آهنگ به صورت ناشناس در یوتوب منتشر کرد و دو هفته بعد مجله موسیقی پیچفورک یکی از آهنگ های او را به عنوان “برترین آهنگ جدید” معرفی کرد. در اواخر همان ماه وی با انتشار یک آهنگ دیگر توجه رپر کانادایی دریک را به خود جلب کرد و آن را در پیج خود در توئیتر به اشتراک گذاشت و چیزی نگذشت که وی به محبوبیت دست یافت و هویت خود را معرفی کرد.

 

ادل

شهرت بی سابقه ادل پس از انتشار اولین آلبومش در سال ۲۰۰۸ به نام “۱۹”  و به دنبال آن موفقیت بسیار زیاد یکی از تک آهنگ هایش به نام “Chasing Pavements” به وجود آمد.

ادل

ادل

 

  • التون جان

سِر التون جان از خواننده های معروف هالیوود اولین آلبومش را در سال ۱۹۷۰ منتشر کرد و در همان زمان به گزارش پرشین وی برای اولین بار در تلویزیون ظاهر شد.

 

التون جان

التون جان

 

  • بیانسه

بیانسه قبل از آنکه به شهرت زیاد کنونی رسیده و به عنوان خواننده سولو فعالیت کند، عضوی از گروه “دستنیز چایلد” بود و حتی قبل از آن نیز در گروه دخترانه ای به نام “گرلز تایم” فعالیت می کرد و آن گروه در یکی از فصل های برنامه استعدادیابی “Star Search” در سال ۱۹۹۳ شرکت کرده بودند.

 

hollywood-famous-singers-photo-9

 

  • مدونا

مدونا زمانی که با بورسیه کامل در دانشگاه میشیگان در رشته رقص تحصیل می کرد، یک بورسیه شش هفته ای نیز برای تحصیل در تئاتر رقص الوین ایلی نیویورک سیتی کسب کرد و بدین طریق در سال ۱۹۷۸ با طراح رقصی به نام پرل لنگ آشنا شد و با تشویق او کالج را رها کرد و به صورت تمام وقت رقص را دنبال کرد و پس از داشتن چندین شغل متفاوت در صنعت سرگرمی در نهایت به عنوان خواننده سولو اولین آهنگ خود را منتشر کرد.

 

جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک از جمله خواننده های معروف هالیوود است که در سنین پایین در دهه ۱۹۹۰ با حضور در برنامه ای به نام “کلوب میکی موس” و اجرای چند آهنگ و اجراهای کمدی شناخته شد و به گزارش پرشین وی راه را برای موفقیت های آتی و بزرگ خود باز کرد.

 

خواننده های معروف هالیوود

جاستین تیمبرلیک

 

  • کیتی پری

کیتی پری از آنجا که در یک خانواده مذهبی بزرگ شده بود، در اوایل دهه ۲۰۰۰ خوانندگی را با سرودهای مذهبی شروع کرد و اولین آلبوم او “Katy Hudson” نام داشت که اسم اصلی اوست و بازخورد خوبی از سوی منتقدین دریافت کرد. پس از آن وی نام خانوادگی مادرش را اتخاذ کرد و سبک خود را کاملا تغییر داده و تبدیل به خواننده پاپ شد.

 

کیتی پری

کیتی پری – خواننده های معروف هالیوود

 

  • مایلی سایرس

مایلی سایرس فعالیت خود را به عنوان یکی بازیگر نوجوان در یکی از سریال های کمپانی دیزنی به نام “هانا مونتانا” آغاز کرد که از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۱ پخش می شد و از همان زمان نام او تبدیل به یکی از اسم های شناخته شده شد. سپس با شهرت زیاد برخی از آهنگ هایش مانند “The Climb” تبدیل به یکی از معروف ترین خواننده های دنیا شد.

 

خواننده های معروف هالیوود

مایلی سایرس

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍