کد خبر : 6300

بعد از انتشار اخباری مبنی بر پشیمانی کیمیا علیزاده دختر قهرمان تکواندو از مهاجرت و ازدواجش، مهناز افشار در پیامی توئیتری دست به افشاگری زد.

به گزارش ستاره پارسی :

  مهناز افشار  بازیگر با تجربه سینما است . مهناز افشار در فضای مجازی تعداد زیادی دنبال کننده دارد . مهناز افشار با مهاجرت حسابی جنجال ساز شد و عکس های مهناز افشار با تیپ های مختلف دوباره در فضای مجازی سرو صدا به پا کرد. نوع زندگی و طرز پوشش مهناز افشار در این روزها سوژه اول اینستاگرام است.

خبرجنجالی:سلبیریتی معروف به جرم رشوه و تقلب زندانی شد!

مهناز افشار  در توئیتی یه شایعات درباره زندگی شخصی  کیمیا علیزاده ، تکواندوکار کشورمان که مهاجرت کرده است واکنش نشان داد.

 

افشار در این رابطه نوشت:

 

کیمیا علیزاده

 

‌من و کیمیا علیزاده گپ میزدیم بهش گفتم مصاحبه جدیدت رو خوندی که گفتی چنین و فلان؟

خبرداغ:آوازخواندن صبا راد و همسرش با آهنگ جدیدشان در ترکیه+فیلم جنجالی

جفتمون خنده تلخی به حال آدم‌های بیکار و بی عاری کردیم که جز ساختن قصه دروغ و اتهام زدن هیچ لیاقت دیگه‌ای در زندگیشون نداشته و ندارند.

 

کیمیا علیزاده

 

و در نهایت به قول همسر عزیزش، بهترین جواب به یاوه‌گویان سکوت است

وی همچنین ادامه داد:

‌زمان و وقتی که برای تخریب و‌ پرونده سازی برای انسان‌های بیگناه میگذارید رو اگر یک درصدش رو برای زندگی خودتون و عزیزانتون در مسیر خوب استفاده کنید، مطمئن باشید اینقدر حس خوشبختی میکنید که بدبختی و بدبخت کردن دیگران دیگه خوشحالتون نکنه!

خبرجنجالی:افشاگری تجاوز تتلو به دخترهای کم سن توسط دختر جوان+فیلم جنجالی

روز گذشته یکی از خبرگزاری‌ها مدعی شد که اطلاعات جدیدی از مهاجرت کیمیا علیزاده به دست آورده و قرار است از همسرش جدا شود و به ایران برگردد.

ارسال نظر