کد خبر : 6307

علیرضا خمسه: اگر به گذشته برگردم و ۵۰ فیلم داشته باشم، شاید ۳۰ مورد آن‌ را پاک کنم.

علیرضا خمسه زادهٔ ۹ بهمن ۱۳۳۱ است. علیرضا خمسه متولد تهران است.علیرضا خمسه بازیگر تئاتر، سینما، تلویزیون ایرانی است.علیرضا خمسه فارغ‌التحصیل رشته روان‌شناسی از دانشگاه شهید بهشتی است.علیرضا خمسه بازیگری در سینما را با فیلم مرگ یزدگرد آغاز کرد.

خبرجنجالی:افشاگری مهناز افشار در مورد رابطه خصوصی کیمیا علیزاده و همسرش

 شب گذشته  علیرضا خمسه  بازیگر سینما و تلویزیون، مهمان برنامه « چهل تیکه » شبکه نسیم بود و درباره حضورش در سینما گفت: من سینما را با بهرام بیضایی شروع کردم و برای همین همیشه منتظر بودم کار‌ها و آثار بهتری داشته باشم؛ ولی جبر روزگار و بازی‌های زندگی گاه بر وفق مراد نیست. گاه در شرایطی قرار گرفتم که به خاطر حرفه و امرار معاش تن به بازی در فیلم‌هایی بدهم که دوستشان نداشتم.

این  بازیگر  ادامه داد: اگر به گذشته برگردم و ۵۰ فیلم داشته باشم، شاید ۳۰ مورد آن‌ را پاک کنم؛ چون فیلم‌هایی بودند که خیلی به صداقت و ماهیت آنها باور نداشتم.

 

علیرضا خمسه

 

علیرضاخمسه  درباره تجربه حضورش در سریال  پایتخت  هم عنوان کرد: پایتخت برای من تجربه جالبی بود؛ آشنا شدن با گروهی که بیشترشان جوان بودند و نام و آوازه‌ای نداشتند اما پر از آرزو، ایده و انرژی بودند برایم بسیار خوشایند بود. تیم پایتخت یک راز مگو دارد که اسمش مشخص است، راز مگو؛ اما من این راز را می‌گویم. اگرچیزی در جلوی دوربین زیبا به نمایش در می آید، حتما پشت صحنه هم آن زیبایی هست. اگر یک تیم هنری در مدت ۱۰ سال و برای ساخت چند فصل از یک سریال کنار هم هستند، فقط قصه، بازی و کارگردانی راز ماندگاری آنها نیست. بلکه یک دنیا زندگی، عاطفه و تار و پود بودن آنها را کنار هم قرار داده است.

 

علیرضا خمسه

 

خبرداغ:آوازخواندن صبا راد و همسرش با آهنگ جدیدشان در ترکیه+فیلم جنجالی

علیرضا خمسه  اظهار کرد: به محض اینکه من « علیرضا خمسه » احساس کنم اگر نباشم، این سریال زمین می‌خورد خراب کرده ام. من در فصل ششم نبودم، اما جویای احوال دوستانم بودم. پنجعلی عضوی از خانواده‌ بود که حرف نمی‌زد؛ اما مهربانی و عشق داشت.

 

علیرضا خمسه

 

این  بازیگر  درباره کودکی خود هم توضیح داد: من چند شکل مختلف در کودکی را تجربه کردم؛ بسیار سر به زیر، بسیار آرام، بسیار شیطون، بسیار درس خوان، بسیار تنبل و ... . می‌توانم بگویم که مثل نام برنامه شما، کودکی من چهل تیکه‌ بود!

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍