کد خبر : 6344

مرگ دردناک پسربچه هفت ساله در تصادف دو خودرو بین بابل و بابلسر در حالی حاشیه های زیادی ایجاد کرد که خانواده او مدعی هستند او در کورس مرگبار دو خودرو جان باخته است.

صادف 2 ماشین آزرا و ریو در بابلسر ساعت 11:45 شب چهارشنبه رخ داد که فوت محمدیاسین عباسپور پسر 7 ساله را در پی داشت. در خصوص این حادثه گفته ها و گمانه زنی های زیادی وجود دارد. خانواده پسر خردسال اعتقاد دارند که 2 خودرو با هم کورس گذاشته بودند. در این گفتگو جزئیات حادثه را از زبان عموی محمدیاسین می خوانید.

در سوگ محمدیاسین نشسته ایم

عموی محمد یاسین با تائید فوت دردناک  محمد یاسین عباسپور  به خبرنگار رکنا، گفت: محمدیاسین 7 ساله کلاس اول دبستان بود. محمدیاسین برعکس پسرعمویش که بسیار بازیگوش است، آرام و ساکت بود. هر زمان که من از محل کار به خانه خود برمی گشتم محمدیاسین داخل کوچه مشغول به بازی کردن بود و او می آمد با من دست میداد و می گفت عمو بزرگه سلام.ما با بردارم همسایه هستیم.

عموی محمدیاسین بیان داشت: محمدیاسین فرزند دوم خانواده بود او یک خواهر بزرگتر از خودش دارد که ازدواج کرده است.

وی افزود: محمدیاسین یک هفته بهانه رفتن به پارک را می گرفت، پدرش هم مشغول کار بود و برای برادرم سخت بود که محمدیاسین را به پارک ببرد. شب حادثه به اصرار محمد یاسین پدرش مجبور شد محمد یاسین را بعد از شام به پارک ببرد.

محمدیاسین 6 ساله قربانی کورس گذاشتن آزرا و ام‌وی‌ام شد

 

 

پسر بردارم قربانی کورس خیابانی شد

عموی محمد یاسین اظهار کرد: محمد یاسین پس از 10 دقیقه بازی کردن در پارک برای خستگی پدرش راهی خانه شدند در راه برگشت از جاده بابلسر محمد یاسین از پدرش درخواست بستنی می کند. پدرش ابتدای جاده متوجه تعطیل بودن بستنی فروشی می شود و با مهربانی به محمد یاسین می گوید از محل خودمان بستنی را می خریم و ناراحت نباش.

پس از دور زدن ماشین در دوربرگردان 2 تا نامرد که با ماشین هایشان کورس گذاشته بودند محمدیاسین را به کشتن می دهند.

2 ماشین ماکسیما و آزرا کورس گذاشته بودند که ماشین آزرا پس از رد کردن سرعت گیر پرتاب می شود روی سقف ماشین برادرم که باعث مرگ محمدیاسین شد.

همچنین پس از تصادف راننده مرد ماشین آزرا خودرو خود را رها می کند و متواری می شود. راننده ماکسیما هم بعد از تصادف با ماشین فرار م کند.

پدر محمدحسین وضعیت عمومی خوبی دارد ولی از نظر روحی وضعیت بدی دارد و کاملا شکسته شده است. هچنین مادر محمدیاسین عباسپور خبری از فوت فرزندش ندارد 2 تا دست او همراه با بینی اش شکسته شده است و صورتش زخمی است.

خبرداغ:عکس های نامتعارف بازیگر دهه هفتادی سریال"صفربیست و یک"+عکس جنجالی

رئیس پلیس راه مازندران : کورس گذاشتن در کار نبود

سرهنگ علیرضا قدمی ،رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران،در گفتگو با رکنا در مورد این خبر گفت:«این پرونده در مرحله رسیدگی مقدماتی قرار دارد.اما اینکه افراد از صحنه تصادف فرار کرده اند یا نه؛ در حد حرف است و قطعی نشده است.»

سرهنگ قدمی در ادامه در مورد کورس گذاشتن دو خودرو گفت:«این مسئله در حد ادعاست و کسی مدرک مستندی در مورد اینکه این دو خودرو با هم کورس گذاشته بودند،ارائه نداده است.این مسئله در حد شنیده هاست.فقط یک نفر این موضوع را مطرح کرده است.در مورد اینکه آیا چنین خودروهایی که وجود داشتند یا خیر؛حتی اصل قضیه هم اثبات نشده است.»

سرهنگ قدمی  ضمن بیان این موضوع که دستگیری ضارب در حوزه قضایی انتظامی است،اظهار داشت در خصوص دستگیری مقصر تصادف صحبتی نمی کند.

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :