کد خبر : 6361

ریحانه پارسا که هر روز و گاهی هر 6 ساعت یکبار استوری جنجالی ای در اینستاگرام انتشار می دهد این بار با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام باز افشاگری کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

ریحانه پارسا  بازیگرجوانی است که با سریال پدر معروف شد.ریحانه پارسا جنجال های زیادی در فضای مجازی درست کرده بود.  ازدواج ریحانه پارسا  بامهدی کوشکی نیز حسابی جنجالی شد ریحانه پارسا به تازگی  در فیلم سینمایی خوب بد جلف به کارگردانی پیمان قاسمخانی نیز ایفای نقش داشت به تازگی خبر طلاق و جدایی و مهدی کوشکی و همسرش حواشی بسیاری را به وجود آورده که عده ای براین باور هستند که این حواشی و شایعات بخاطر جذب فالو و دیده شدن است

خبرجنجالی:توهین های زشت ریحانه پارسا به بهنوش بختیاری جنجالی شد!+عکس

ریحانه پارسا  در صفحه اینستاگرام خود، پشت پرده مسابقه های اینستاگرامی را لو داد؛ " جدیدا یه سری مسابقات مد شده که برگزار میکنند.برای گرفتن فالوور واقعی برای پیج های کاری اینستاگرام , که به این صورت هست که کسایی که می خواهند در مسابقه شرکت کنند. باید فالووینگ های برگزار کننده مسابقه که اسپانسر ها هستند رو فالو کنند و بعد بینشون قرعه کشی انجام می شود.

ریحانه پارسا

 

این مثلا هم یک جورایی مثل توهم شیرین یک شبه پولدار شدن هست، به ظاهر برای اسپانسر ها خیلی شیرین هست که مثلا توی چند روز "50کا" فالوور واقعی میگیرند و بعد کلی مشتری و بازدید کننده ازشون بدست می آورند....

ولی ایا واقعا به این صورت کاربردی هست؟ جواب مطمئنا خیر است.

دلیلش هم کاملا مشخص است. این نوع فالوور فقط به دلیل شرکت در مسابقه شما رو فالوو میکنند و به دنبال شرکت در قرعه کشی و جوایز رایگان هستند و هیچ علاقه ای به پیج شما ندارند و حتی ممکن است، پست و استوری شمارو به حالت میوت(سکوت) ببرند،به این نوع فالوور اجباری گفته می شود و عملا نهایتا عدد فالوور شما رو بالا میبرد که آن هم اکثرا بعد از پایان مسابقه اکثرا بلاک و یا آنفالو میکنند و تمام , هیچ فرقی با خرید فالوور فیک ندارد.

و برای شمایی که به دنبال بازدید کننده واقعی و یا مشتری هستید قطعا نمیخورد! و سودش برای برگزار کننده های مسابقه هست، نه شما!این هم مثل سایت های شرطبندی می ماند. به ظاهر عالی همه چیز خوب ولی در عمل فقط جیبتان خالی می شود.بهترین نوع فالوور جذب از طریق "تبلیغات "حساب شده است که شخص به صورت اختیاری تمایل داشته باشد شما رو دنبال کند نه اینکه به زور باشد."

 
ارسال نظر