کد خبر : 6362

ادستان مشهد در خصوص وقایع بوستان سحر این شهر دستور ویژه صادر کرد

به گزارش ستاره پارسی :

دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: دستور ویژه در خصوص بررسی  برپایی جشنی  خلاف موازین شرعی در بوستان سحر مشهد صادر شده است.

محمد حسین درودی روز دوشنبه  افزود: به دلیل عدم نظارت نهادهای ذی ربط در جریان برپایی مراسمی در پارک سحر منطقه سیدی مشهد متأسفانه شاهد انجام رفتارهای دور از شئون اسلامی و خلاف شرع توسط تعدادی از افراد بودیم که با واکنش متدینین و اهالی محل رو به رو شد.

 

خبرجنجالی:توهین های زشت ریحانه پارسا به بهنوش بختیاری جنجالی شد!+عکس


وی با اشاره به اقدامات صورت پذیرفته در زمینه پیگیری این موضوع ادامه داد: در راستای انجام وظایف قانونی و در پاسخ به مطالبات عمومی دستور ویژه در این خصوص صادر و از مسوولان شهرداری مشهد و اداره کل تربیت بدنی توضیح خواسته شده است.​

کلیپ رقص دختر مشهدی چه ماجرایی داشت؟

او با تأکید بر لزوم پایبندی آحاد جامعه به موازین شرعی و مبانی قانونی، تصریح کرد: اقدامات لازم قانونی در مورد برخورد با عوامل این واقعه صورت خواهد پذیرفت.

طی چند روز اخیر کلیپی در فضای مجازی از  رقص دختری جوان  دست به دست می‌شود و در ذیل آن مکان مورد نظر در کلیپ پارک سحر مشهد عنوان می‌شود.

 

خبرداغ:فوری/ تغییرات مهم در انتظار بازار ارز!


در این کلیپ شاهد تجمع زنان و مردان در برنامه‌ای هستیم که فاصله اجتماعی را رعایت نکرده‌اند.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • احد

    مردم خیلی هم خوشحالند چه مطالباتی از یه دختر شادی به جامعه میاره اگر میتونید جلو دزدی غارت کشوررا توسط آقازادها بگیرید مطالبات مردم اینه