کد خبر : 6384

ارتقاع زیر ساخت و عملی شدن جهش تولید در این خودرو سازی موجب شده بتوانیم برای برخی از محصولات، زودتر از موعد مقرر دعوت نامه تحویل خودرو صادر کنیم.

به گزارش ستاره پارسی :

مجید باقری در حاشیه چهارمین طرح پیش فروش یکساله محصولات سایپا افزود: به طور نمونه در خودرو تیبا ۲ وضع تولید به گونه‌ای است که اگر تعهدات را امروز کنیم فردا می‌توانیم فاکتور فروش آن را صادرکنیم.

قائم مقام مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش اضافه کرد: به سمتی رفتیم که هیچ تعهد جدید را نپذیریم مگر آنکه در موقع خود به تعهد عمل کنیم.

 

باقری همچنین گفت: خودرو شاهین بیشترین متقاضی را در چهارمین طرح پیش فروش یک ساله محصولات سایپا به خود اختصاص داد به گونه‌ای که از ۴۵۰ هزار متقاضی واجد شرایط در این مرحله، بیش از ۱۰۰ هزار نفر متقاضی خودرو شاهین بودند.

وی با بیان اینکه در این طرح ۳۱ هزار نفر به عنوان برنده و ۳۱ هزار نفر به عنوان ذخیره اعلام شده است افزود: اسامی برندگان ظهر چهارشنبه ۱۴ آبان اعلام می‌شود و برندگان ۱۲۰ ساعت فرصت دارند تا وجه مورد نظر را پرداخت کنند و اگر بعد از ۱۲۰ ساعت ظرفیتی باقی بماند منتخبان ذخیره را جایگزین خواهیم کرد.

قائم مقام مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش اضافه کرد: در این طرح قیمت‌های جدیدی که شورای رقابت پس از بررسی‌ها برای سه ماه سوم اعلام کرده لحاظ کردیم و ۵۰ درصد علی الحساب نیز براساس همین قیمت‌های اعلامی تعیین شد البته بقیه وجه نیز متناسب با زمان تحویل و قیمت روز اعلامی شورای رقابت اخذ می‌شود.

 
منبع: صدا و سیما
ارسال نظر