کد خبر : 6390

محمود خاوری یکی از فراری های اقتصادی ایران است که در کانادا با پول های بادآورده زندگی لاکچری ای دارد.سردار اشتری می گوید آدرس ویلای خاوری را که در حومه شهر زندگی می کند به پلیس کانادا داده است اما هیچ همکاری ای صورت نگرفته است تا او بازداشت و به ایران بازگردانده شود.

به گزارش ستاره پارسی :

شخصی به نام  خاوری ، در سریال «خانه امن»، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در کانادا کشته شد.​

خبرجنجالی:پسر امین حیایی ازدواج کرد!؟+عکس عروس

در قسمت دوم سریال « خانه امن » که با موضوع تلاش های نیروهای گمنام امام زمان(عج) در دستگاه‌های امنیتی از شبکه یک سیما درحال پخش است، در سکانس ابتدایی قسمت دوم شخصی که در فیلم نیز اسمش  خاوری  است و در ویلای شخصی‌اش در  کانادا  زندگی می‌کند توسط یکی از نیروهای وزارت اطلاعات ایران کشته می شود. 

محمود خاوری واقعی کیست؟!

محمودرضا خاوری  (زادهٔ ۵ خرداد ۱۳۳۱) مدیر عامل سابق بانک ملی ایران و از مجرمان محکوم شده به دلیل مشارکت در اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی است.

 

 محمودرضا خاوری

 

محمودرضا خاوری در مهر ۱۳۹۰ به بهانهٔ «مشکلات عصبی حادث‌شده و بیماری مزمن» از مقام خود استعفا داد و به کشور کانادا که تابعیت آن را دارا بود گریخت.

خبرداغ:تیکه ی مجید صالحی به دستمزد مهران مدیری در تلویزیون+فیلم

خاوری توسط دادگاه انقلاب جمهوری اسلامی ایران به اتهام اخلال در نظام اقتصادی به ۲۰ سال حبس و بابت دریافت رشوه به ۱۰ سال محکوم شده‌استنام خاوری برای مدتی در لیست افراد تحت تعقیب اینترپل وجود داشت ولی از اواسط مهر ۱۳۹۵ خورشیدی، نام وی به عنوان یک شخص در حال تعقیب در وب‌سایت اینترپل مشاهده نمی‌شود.

منبع:رکنا

ارسال نظر