کد خبر : 6620

سلطان گوجه که کشاورزان مرودشتی را به خاک سیاه نشانده بود بازداشت شد.

فرمانده انتظامی استان، گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی "مرودشت"، فردی که با ارائه پرینت جعلی بانکی 80 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.


خبرداغ:رقص و آواز بهاره افشاری و دوستش در پشت صحنه+فیلم جنجالی


سردار "رهام‌بخش حبیبی"  در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی ارجاع چند فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری به پلیس آگاهی، موضوع شناسایی و دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان مرودشت در بازجویی از شکات، مطلع شدند که فردی به عنوان  خریدار عمده گوجه‌ فرنگی  پس از خرید محصول از کشاورزان با ارائه  پرینت جعلی بانکی ، از آنان کلاهبرداری کرده است.
سردار "حبیبی" خاطر نشان کرد: ماموران با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند متهم را در یکی از محلات مرودشت شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.​

 

دستگیری سلطان گوجه / او کلاهبردار 80 میلیاردی بود

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه متهم در بازجویی اولیه به 80 میلیارد ریال کلاهبرداری اقرار کرد، اظهار داشت: تا کنون 12 نفر از شکات شناسایی شده‌اند و  سلطان گوجه  روانه زندان شد.این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار صادره روانه زندان شد، گفت: سهل‌انگاری و عدم رعایت قوانین و مقررات در انجام فعالیت‌های اقتصادی از عوامل زمینه‌ساز کلاهبرداری است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍