کد خبر : 6629

حاشیه ای جدید از محسن افشانی، او در صفحه اینستاگرام خود ادعا می کند که امنیت جانی ندارد و توسط عده ای تهدید شده است.

محسن افشانی  بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون است.محسن افشانی با سویل خیابانی ازدواج کرده است که ماجرای ازدواج آنها بسیار پر حاشیه بود.محسن افشانی بارها در فضای مجازی به همراه همسرش اقدام به انتشار کیلیپ های خلاف عرف جامعه کرده است.به تازگی نیز خبر طلاق محسن افشانی و همسرش همه را شوکه کرده و حواشی بسیاری را برای این زوج به وجود آورده است.

 

محسن افشانی اخیرا در صفحه اینستاگرام خود دست به یک سری افشاگری هایی زده است. این بازیگر در خصوص فالورهای فیک یک سری از سلبریتی ها افشاگری می کند و می گوید که کمپین هایی که برخی از هنرمندان در صفحات اینستاگرام خود به راه انداخته اند، جهت جذب فالور است و قرار است به زودی پرده از این کمپین ها بردارد.

محسن افشانی

محسن افشانی  بعد از انتشار این مطالب در صفحه اینستاگرام خود، اعلام کرد برای این که پشت پرده این کمپین ها را برملا نکند، توسط عده ای تهدید شده است.

محسن افشانی

این  بازیگر  در استوری اینستاگرام خود نوشت: " لطفا حاشیه نسازید، نه مهاجرت کردم، نه قراره روسری از سرم بردارم، فقط قراره جایی باشم، که در امنیت جانی براتون از کمپین ها بگم، توی این 2 روز خیلیا ناراحت شدن که دستشون رو شده، منتظر باشید."

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍