کد خبر : 6659

دلیل دعوت نشدن طارمی به تیم ملی تصمیم شخصی او بوده است.

مهدی طارمی   (زاده ۲۷ تیر ۱۳۷۱ در بوشهر) بازیکن فوتبال اهل ایران در پست مهاجم است. مهدی طارمی برای باشگاه ریو آوه پرتغال و تیم ملی ایران رقابت می‌کند. وی هنگام عضویت در باشگاه پرسپولیس دو بار در فصل‌های ۹۵–۱۳۹۴ و ۹۶–۱۳۹۵ آقای گل لیگ برتر ایران شد.مهدی طارمی سابقه بازی در باشگاه‌های شاهین بوشهر، ایران‌جوان بوشهر و الغرافه را نیز دارد.مهدی طارمی در جام ملت‌ها آسیا ۲۰۱۹ نیز عملکرد قابل قبولی داشت، همچنین مهدی طارمی ۳ گل در این تورنمنت به ثمر رساند.


خبرجنجالی:عاشقانه های مجری و همسرش روی آنتن زنده+فیلم


دلیل دعوت نشدن طارمی به تیم ملی تصمیم شخصی او بوده است.

 

مهدی طارمی

 

لیست  اخیر اسکوچیچ و بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی با حواشی و البته علامت‌ سوال‌های بزرگی روبه‌رو بوده است. مهدی طارمی یکی از بازیکنانی است که اسکوچیچ اعلام کرده قصد دعوت او به تیم ملی را داشته اما با این حال او در اردوی تیم ملی برابر بوسنی حضور نخواهد داشت.

حالا روزنامه آبولای پرتغال خبر داده که دلیل عدم دعوت مهدی طارمی به تیم ملی انصراف مهاجم ایرانی پورتو از حضور در این تیم بوده است و اسکوچیچ این موضوع را پذیرفته است زیرا آخرین باری که طارمی به تیم ملی دعوت شد دیر به تمرینات پورتو رسید و نتوانست جایگاه خودش را در بازی‌های این تیم به دست بیاورد.طارمی دیشب موفق شد اولین گل خود را برای پورتو به ثمر برساند و حالا شاید سرمربی پورتو در ادامه فصل بیشتر به او اعتماد کند.

 

ارسال نظر