کد خبر : 6773

زازی بیتز که بازیگر فیلم‌های سینمایی «جوکر» و «ددپول ۲» بود در فیلم «قطار سریع السیر» با برد پیت همکاری می‌کند.

ویلیام بردلی «بِرَد» پیت متولد ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳ است.برد پیت بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی است.اولین فیلمی که باعث شناخته‌شدن برد پیت شد، فیلم تلما و لوییز محصول سال ۱۹۹۱ بود. اما اولین نقش‌های موفق و اصلی برد پیت در فیلم‌های بعدی‌اش چون رودخانه‌ای که از آن میان می‌گذرد (۱۹۹۲)، مصاحبه با خون‌آشام (۱۹۹۴) و افسانه‌های خزان (۱۹۹۴) اتفاق افتاد. دو فیلم هفت و ۱۲ میمون باعث تحسین برد پیت از سوی منتقدین شد و در نهایت نیز بخاطر فیلم ۱۲ میمون، برای اولین بار نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و همچنین بردپیت به دلیل بازی در فیلم روزی روزگاری در هالیوود برنده یک جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. 


خبرداغ:دوستی خیابانی دختر دانشجو با پسر همسایه/او از من فیلم18+دارد!


زازی بیتز بازیگر فیلم سینمایی «ددپول ۲» به جمع بازیگران فیلم جدید کمپانی سونی به نام «قطار سریع‌السیر» اضافه شد.​

برد پیت، جویی کینگ، آرون تیلور حانسون، برایان تیری هنری و آندرو کوجی هم بازیگران دیگر این فیلم هستند. دیوید لیچ سازنده فیلم سینمایی «هابز و شاو» کارگردان این فیلم است و کلی مک کورمیک و آنتونی فوکوا تهیه کنندگان آن هستند.

زک اولکوویچ فیلمنامه این اثر را بر اساس یک رمان ژاپنی به نام «سوسک ماریا» می نویسد. این رمان توسط کوتارو ایساکا نوشته شده است. این کتاب درباره گروهی از قاتلان و آدمکش‌ها با انگیزه‌هایی متفاوت در قطار توکیو است.

برد پیت  اوایل ماه ژوئیه به «قطار سریع‌السیر» اضافه شد. او از زمان کسب اولین اسکار بازیگری برای فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» ساخته کوئنتین تارانتینو برای بازی در نقش بدلکار کلیف بوث، پیشنهاد‌های بازیگری خود را ارزیابی کرده است. پیت همچنین در فیلم «بابل» ساخته دیمین شزل با اِما استون همبازی است.

زازی بیتز اکنون در حال فیلمبرداری اثر «هرچه سخت‌تر به زمین می خورند» به کارگردانی جیمس ساموئل است. آخرین فیلم او به نام «۹ روز» در جشنواره فیلم ساندس به نمایش در آمد. دیگر فیلم‌های سینمایی او شامل «جوکر» در مقابل واکین فینیکس، «خوش شانس در آسمان» در کنار ناتالی پورتمن و همینطور «زخم ها» در کنار آرمی همر می‌شود.

بیتز برای بازی در فیلم سینمایی «آتلانتا» به کارگردانی دونالد گلوور نامزد دریافت جایزه امی شده است. او در فیلم سینمایی «ددپول ۲» نیز در نقش دومینو در مقابل رایان رینولدز به بازی پرداخت.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍