کد خبر : 6817

آخرین نرخ بازار ارز امروز همان نرخ صرافی ملی امروز بوده است. اتفاق نادری که در چند وقت اخیر تاکنون رخ نداده بود. امروز هر دو نرخ دلار صرافی ملی و بازار آزاد ۲۶ هزار تومان بود. اما برای بازار فردا چه سیگنال‌هایی قابل مشاهده است؟

 آخرین نرخ بازار ارز امروز همان نرخ صرافی ملی امروز بوده است. اتفاق نادری که در چند وقت اخیر تاکنون رخ نداده بود. امروز هر دو نرخ دلار صرافی ملی و بازار آزاد 26 هزار تومان بود. اما برای بازار فردا و قیمت دلار روز دوشنبه چه سیگنال‌هایی قابل مشاهده است؟


خبرداغ:بورس هفته آینده تعطیل است؟


فداحسین مالکی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه در مجلس از احتمال بررسی مجدد FATF و پالرمو در صورت لغو تحریم‌ها و بازگشت آمریکا به برجام خبر داد.

از سوی دیگر امروز مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران گفت: این بازار در نظر دارد از فردا دوشنبه ۲۶ آبان نرخ‌های خود را به شکل عمومی و از طریق سایت و مجاری رسمی متعلق به این بازار منتشر کند.

افزایش برخوردهای پلیسی با دلالان ارز و احتمال افزایش محدودیت‌های ناشی از کرونا نیز دو سیگنال دیگر برای تعمیق رکورد بازار ارز است.

علاوه بر این، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران به تجارت‌نیوز گفته است: پیش‌بینی می‌شود روند کاهشی قیمت دلار ادامه‌دار باشد و قیمت طلا هم همچنان کاهشی است.


خبرداغ:اولین اطلاعات از سروش خونانی/فردی که از کودکان کار سواستفاده جنسی کرد!


آیا فردا هم مثل امروز بازار ارز طبق انتظار رفتار خواهد کرد و مجددا ارزان خواهد شد؟

تجارت نیوز

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍