کد خبر : 6972

زمان واریز حقوق بازنشستگان/حقوق آذر ماه افزایش می یابد!؟

واریز حقوق آبان ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق تا عصر امروز (شنبه اول آذرماه) به انجام می رسد.

زمان واریز حقوق بازنشستگان/حقوق آذر ماه افزایش می یابد!؟

در حال حاضر حقوق بازنشستگان در کمترین حد ممکن است  و آنچه مشخص است حقوق بازنشستگان نمی‌توانند از پس هزینه‌های زندگی برآیند.  البته آن طور که مدیر عامل سازمانتأمیناجتماعیدرخصوصمتناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی گفته توافق اولیه با دولت انجام شده تا بخشی از مطالبات سازمان تأمین اجتماعی از طریق واگذاری سهام شرکت‌های دولتی معادل حداکثر ۵۰ هزار میلیارد تومان به سازمان تأمین اجتماعی داده شود که از طریق آن ظرف مدت یک ماه حقوق بازنشستگان افزایش پیدا کند.


خبرداغ:تتلو به رابطه ی پنهانیش با ریحانه پارسا اعتراف کرد!+عکس


به گزارش ستاره پارسی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، فتح الله شعبانی با اعلام این خبر اظهار کرد: با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه، حقوق آبان ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق تا عصر امروز به حساب تمامی بازنشستگان و وظیفه بگیران واریز خواهد شد و قابل برداشت خواهد بود.


خبرجنجالی:نفیسه روشن خبر ازدواج مجددش را اعلام کرد!+عکس دونفره

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • بازنشسته تامین اجتماعی

    تامین اجتماعیها هم والا بخدا آدمن و زن و بچه دارن . وامشون ، امکاناتشون ، افزایششون و . . . همه جوره مظلوم واقع میشن و هیچکسی نیست از حق این بی طالعان کره زمین دفاع کند .

  • مستمری بگیر و سرپرست خانوار

    خدا کنه که به حقوقها اضافه بشه چون واقعا قیمتها روز بروز.بیشتر میشه قیمت کیسه ای یک لیتر شده شش هزار تومان زنجبیل قیمت کردم کیلویی سیصد پنجاه هزار تومان

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ